Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2004

Zapowiedziano Gooka: The Mystery of Janatris

Elrond, 25 marca 2004, 15:58

Firma Cenega Publishing zapowiedziała, iż w tym roku wyda kolejny tytuł na PC, Gooka: The Mystery of Janatris (nie wiadomo jak ma się ta gra do firmowanego również przez Cenega projektu Gooka II). The Mystery of Janatris to typowa przygodówka najedź-i-kliknij, do której dodano pewne elementy akcji. Gracz ma okazję wcielić się w postać głównego bohatera gry, tytułowego Gooka, szanowanego Sędziego, który dzięki błyskotliwie prowadzonym sprawom zyskał szacunek współmieszkańców. Gooka i jego syn, Yorimar posiadają pewien talent, talent, za zdobycie którego potężna, zbrodnicza organizacja Houses of Janatris odda wszystko. Talentem tym jest zdolność telepatii, pozwalająca wejrzeć w umysły innych ludzi a także wpływać na ich poczynania.

Szczegóły o edytorze The Sims 2: Body Shop

Phoenix, 25 marca 2004, 15:50

Studio Maxis oraz korporacja Electronic Arts podały parę dni temu do informacji publicznej wiadomość, iż w niedługim czasie w Internecie ukaże się specjalne narzędzie edytorskie dla gry The Sims 2. Body Shop gdyż tak właśnie nazywać się będzie rzeczony program pozwoli wszystkim fanom stworzyć własnego Simsa, zanim pełna wersja sequela gry pojawi się na rynku.

Youngblood - kolejna gra oparta na amerykańskich komiksach o super-bohaterach
Youngblood - kolejna gra oparta na amerykańskich komiksach o super-bohaterach

Krystian Smoszna, 25 marca 2004, 11:59

Wkrótce ukaże się kolejna gra oparta na amerykańskich komiksach o super-bohaterach. Tym razem wybór padł na Youngblood, autorstwa Roba Liefielda. Produkcją programu zajmie się firma Twelve Interactive wraz z WalkerBoy Studios. O komputerowej wersji Youngblood wiadomo na razie tylko tyle, że będzie to trójwymiarowa gra akcji.

Armored Assault II: Stalingrad 1944 objawiony publicznie

Elrond, 25 marca 2004, 10:40

Firma iEntertainment Network zastosowała dość ciekawą i nietypową formę promocji swojego najnowszego projektu Armored Assault II: Stalingrad 1944. Gra należy do gatunku Massively Multiplayer Online Simulation, znajduje się w jeszcze w fazie produkcji, na półki sklepowe trafi dopiero za kilka miesięcy ale już teraz można w nią ... zagrać! Wystarczy, że wejdziecie na stronę http://www.armoredassault.com/ i możecie wziąć udział w pancernych zmaganiach i to w dodatku za darmo.

Zaszyfruj wiadomości za pomocą Enigmy i wygraj jedną z dwudziestu kopii Desert Rats vs. Afrika Korps
Zaszyfruj wiadomości za pomocą Enigmy i wygraj jedną z dwudziestu kopii Desert Rats vs. Afrika Korps

Krystian Smoszna, 25 marca 2004, 10:38

Na oficjalnej stronie gry Desert Rats vs. Afrika Korps pojawił się wirtualny odpowiednik Enigmy, maszyny szyfrującej wykorzystywanej przez Wehrmacht do kodowania tajnych meldunków. Dzięki niej możemy teraz sami pobawić się w tworzenie kryptogramów i rozesłać je np. do swoich znajomych. Ale to nie wszystko. Firma Digital Reality ogłosiła specjalny konkurs związany z wirtualną Enigmą.

Nowa platforma do tworzenia gier od Microsoftu

Elrond, 25 marca 2004, 09:58

Na konferencji developerów gier, Game Developers Conference, gigant z Redmond, firma Microsoft zaprezentowała XNA, potężną platformę nowej generacji służącą do tworzenia gier. Dzięki XNA twórcy gier video dostarczą nam produkty o jeszcze lepszej jakości a co najważniejsze przy zmniejszonych kosztach produkcji oraz w znacznie krótszym czasie niż to odbywa się obecnie. Narzędzia z systemu XNA wykorzystane zostaną przy tworzeniu przyszłych tytułów na wszystkie systemy Microsoft - Windows, Xbox oraz urządzenia oparte o Windows Mobile.

Novadrome - mordercze wyścigi samochodowe twórców Carmageddon
Novadrome - mordercze wyścigi samochodowe twórców Carmageddon

Krystian Smoszna, 25 marca 2004, 09:47

Studio Stainless Games, fanom gier komputerowych znane dotychczas z wyprodukowania dwóch odsłon legendarnego Carmageddon, zapowiedziało nowy program zrealizowany w podobnym klimacie, zatytułowany Novadrome. Ukaże się on najprawdopodobniej w tym roku, równocześnie na PC, Xbox i PlayStation 2.

Sprawdź za darmo grę typu MMOcRPG o nazwie Lineage II: The Chaotic Chronicle!

eLKaeR, 25 marca 2004, 07:44

Chcielibyście poznać jakąś nową pozycję z gatunku MMOcRPG, ale raczej nie macie zamiaru uiszczać opłat abonamentowych? Jeśli odpowiedź brzmi pozytywnie, to być może warto poświęcić nieco uwagi grze o nazwie Lineage II: The Chaotic Chronicle. Albowiem zachodnia premiera rzeczonego tytułu będzie poprzedzona sieciowymi próbami o całkowicie darmowym charakterze.

Call of Duty: United Offensive - pierwsze rozszerzenie przebojowej gry z gatunku FPS
Call of Duty: United Offensive - pierwsze rozszerzenie przebojowej gry z gatunku FPS

eLKaeR, 25 marca 2004, 07:23

Najnowszy numer prestiżowego zachodniego magazynu PC Gamer zawiera m.in. artykuł o kontynuacji bestsellerowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Wertując strony można natrafić również na zapowiedź pierwszego oficjalnego rozszerzenia Call of Duty, opatrzoną ekskluzywnymi zrzutami ekranowymi.

Brak jasności w sprawie premiery sequela Ground Control

eLKaeR, 25 marca 2004, 07:07

Druga część PeCetowej strategii czasu rzeczywistego Ground Control, nosząca podtytuł Operation Exodus, raczej nie będzie wzorcowa pod względem terminowości. Chociaż przed niespełna dwoma miesiącami reprezentanci firmy Massive Entertainment (developer) obiecali zorganizowanie premiery niniejszego produktu w czerwcu bieżącego roku, to korporacja wydawnicza Vivendi Universal Games zdaje się mieć inny pogląd (zresztą cokolwiek niejednoznaczny) w tej materii.