Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2004

Kup Unreal Tournament 2004 a otrzymasz 3 miesięczny abonament gratis

Fajek, 8 marca 2004, 17:30

Dla wszystkich zainteresowanych znakomitą grą Unreal Tournament 2004 mamy świetną informację! Otóż już od dziś możecie zamówić ją bezpośrednio na naszym serwisie. Jeżeli zamówicie grę Unreal Tournament 2004 poprzez stronę na GRY-OnLine otrzymacie gratis 3 miesięczny abonament GOLMAX (albo przedłużenie dowolnego obecnego posiadanego przez was abonamentu o 3 miesiące).

Traffic 2004 - nowa nakładka do Flight Simulator 2004
Traffic 2004 - nowa nakładka do Flight Simulator 2004

Krystian Smoszna, 8 marca 2004, 15:39

Traffic 2004 to nowa, zrealizowana przez Just Flight nakładka do Flight Simulator 2004, która pozwoli bliżej przyjrzeć się światowemu ruchowi lotniczemu. W grze zaimplementowano ponad 170 tysięcy planowych lotów, obejmujących zarówno kursy międzynarodowe, jak i lokalne. Program pozwoli przypatrzeć się bliżej poczynaniom około 120 linii lotniczych, które korzystają łącznie z 340 różnego typu samolotów

Midway udostępnia garść screenshotów z gry Mortal Kombat: Deception
Midway udostępnia garść screenshotów z gry Mortal Kombat: Deception

Krystian Smoszna, 8 marca 2004, 14:40

Firma Midway Games Inc. udostępniła pierwsze screenshoty, na których możemy zobaczyć bohaterów szóstej odsłony serii Mortal Kombat, zatytułowanej Deception. Znajdziecie je poniżej. Jednocześnie przypominamy, że na łamach oficjalnej strony, wciąż znajduje się oficjalny trailer, niestety w niezbyt dobrej jakości, który prezentuje kawałek pojedynku pomiędzy Baraką a Mileeną.

Nintendo pozwane za ... powodowanie ataków epilepsji ?!

Elrond, 8 marca 2004, 13:02

Nie wiem czy wszyscy pamiętają, ale kilka lat temu głośno było o ataku epilepsji, który u dużej liczby małoletnich widzów wywołany został przez oglądanie kreskówki. Od tego czasu producenci, również gier, zaczęli umieszczać na swoich produktach ostrzeżenia o możliwości wystąpienia podobnych objawów. Firma Nintendo chyba zapomniała o poinformowaniu odbiorców swoich gier o prawdopodobieństwie zagrożenia życiu, jak twierdzi rodzina z Luizjany, i może ją to sporo kosztować.

Dzień Kobiet (08/03/04)

Fajek, 8 marca 2004, 10:47

8 marca – dzień jak każdy inny ale zarazem wyjątkowy – dzień, w którym wszystkim kobietom pokazujemy w sposób szczególny jak bardzo je kochamy, szanujemy i darzymy sympatią. Dlatego też nasze drogie Panie przyjmijcie od nas podziękowanie za to, że możemy Wam towarzyszyć w każdym momencie Waszego życia.

Kolejne rewelacje na temat Doom 3

Krystian Smoszna, 8 marca 2004, 10:26

W najnowszym numerze niemieckiego magazynu PC Games Hardware, ukazał się krótki wywiad z Johnem Carmackiem, w którym możemy przeczytać kilka krótkich, ale jakże interesujących wieści na temat Doom 3.

Sam Fisher w drodze na sklepowe półki po raz drugi, czyli Splinter Cell: Pandora Tomorrow w "złotym" statusie!

ComCo, 8 marca 2004, 08:25

Na ostatnim, oficjalnym chacie korporacji Ubi Soft, który się odbył 4 marca, wielbiciele elektronicznej rozrywki mogli wypytać przedstawicieli powyższej firmy o szczegóły dotyczące Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Oprócz rozmaitych ciekawostek (np. gra powstała dzięki wspólnemu wysiłkowi aż 80 osób), podczas rozmowy padła również bardzo ważna informacja: otóż prace nad wersjami PC oraz Xbox opisywanego programu zostały już ukończone (status „gold”) i producent wysłał płytę-matkę do tłoczni.

Komiks Painkiller – część #2
Komiks Painkiller – część #2

ComCo, 8 marca 2004, 07:36

Na oficjalnej witrynie internetowej gry Painkiller dostępna jest już kolejna część komiksu promującego ową dynamiczną strzelankę pierwszoosobową. Za opracowanie całości odpowiadają rysownicy ze strony Penny Arcade, natomiast poniżej zamieszczono miniaturową wersję drugiej strony (oryginał znajduje się pod tym adresem). Premiera pełnej wersji Painkiller powinna nastąpić w okolicach kwietnia tego roku.