Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2004

Pathologic - nowa propozycja Buka Entertainment dla miłośników horroru
Pathologic - nowa propozycja Buka Entertainment dla miłośników horroru

Krystian Smoszna, 31 marca 2004, 19:39

Studio Buka Entertainment zapowiedziało nową grę utrzymaną w klimacie horroru, zatytułowaną Pathologic. Przeniesie nas ona do odizolowanego od reszty świata i zamieszkałego przez tajemniczą społeczność miasteczka, które przetrwawszy wieki w spokoju, nagle zostaje zaatakowane przez nieznaną i śmiertelnie niebezpieczną chorobę. Tam gdzie w znalezieniu skutecznego lekarstwa zawodzi nauka, pojawia się oczywiście bohater, którym jak nietrudno się domyślić, będziesz właśnie Ty.

Poradnik: Chicago 1930

Redakcja GRYOnline.pl, 31 marca 2004, 16:15

„Autorzy gry przybliżają nam widok Chicago lat 30. W czasie ery prohibicji, wybucha bezlitosna wojna pomiędzy rosnącą w siłę mafią a sformowaną do walki z nią specjalną jednostką policji federalnej. W grze opowiadamy się po jednej ze stron i wykonujemy misje, których akcja ma miejsce w dzielnicach Chicago.” - Przed wami poradnik do strategicznej gry Chicago 1930.

Starshatter - "gwiezdna" pozycja w świecie gier

Elrond, 31 marca 2004, 14:28

Jeśli waszym marzeniem jest eksplorowanie najdalszych zakątków galaktyki a na samym wierzchu stosiku z grami umieściliście pudełko z nazwą Homeworld, to znaczy, że jesteście fanami kosmicznych symulacji. Znaczy to również, iż powinna was zainteresować pozycja o nazwie Starshatter, której wydanie na lato tego roku zapowiedziały firmy Matrix Games oraz Destroyer Studios.

Atari udostępnia pełną wersję Dead Man's Hand, która pozwala za darmo pograć dwie godziny

Krystian Smoszna, 31 marca 2004, 10:55

Koncern Atari opublikował w dniu dzisiejszym demo gry Dead Man’s Head. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jest to tak naprawdę pełna wersja programu, która przez dwie godziny po zainstalowaniu pozwala do woli korzystać ze swoich wszystkich dobrodziejstw.

Star Citadel nową grą firmy BioWare?

Krystian Smoszna, 31 marca 2004, 10:35

Od dłuższego czasu wiadomo, że firma BioWare przygotowuje się do wydania dwóch nowych gier: jednej przeznaczonej na Xbox, drugiej na PC. O ile przez ostatnie półtora roku dowiedzieliśmy się, że program przeznaczony na konsolę Microsoftu będzie nosił tytuł Jade Empire, tak PeCetowy produkt wciąż pozostawał tajemnicą.

Top 10 gier w US (31/03/04)

Krystian Smoszna, 31 marca 2004, 09:52

Mamy dla Was kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych, tym razem obejmujące tydzień do 20 marca. Pojawienie się długo oczekiwanych FPS-ów ma swoje odzwierciedlenie w wynikach marketingowych, zarówno Battlefield Vietnam jak i Unreal Tournament 2004 zdetronizowały długo utrzymującego się na pierwszym miejscu Call of Duty.

Top 20 gier w UK (31/03/04)

eLKaeR, 31 marca 2004, 09:32

Nazywa się Fisher, Sam Fisher i jako bohater słynnej gry pt. Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow zdetronizował właśnie tytułowego agenta z James Bond 007: Everything or Nothing w zestawieniu brytyjskich bestsellerów elektroniczno-rozrywkowych, przygotowywanym wspólnym wysiłkiem organizacji ChartTrack i ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association). Najnowszą wersję listy hitów (o poprzedniej odsłonie pisaliśmy 23 marca 2004) opracowano w oparciu o dane, zebrane w okresie od 20 do 27 marca 2004.

Niebieski laser rodem z Polski w PlayStation 3?

eLKaeR, 31 marca 2004, 07:07

Jaką postać przybierze sukcesorka konsoli PlayStation 2, wiedzą obecnie chyba tylko posiadacze kluczowych stanowisk w korporacji Sony. Jednym z takich ludzi jest Kiyoshi Nishitani, odpowiedzialny za przyszłościowe formaty zapisu multimedialnego. Rzeczony osobnik w wywiadzie dla gazety codziennej Ashai Shimbun oznajmił, że reprezentowany przez niego podmiot gospodarczy przejawia zainteresowanie wykorzystaniem systemu BD-ROM (Blu-ray Disc Read-Only Memory) w platformie elektroniczno-rozrywkowej następnej generacji.