Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 marca 2004

Poradnik: The Sims: Abrakadabra

Redakcja GRYOnline.pl, 23 marca 2004, 19:37

„The Sims: Abrakadabra jest ostatnim dodatkiem jaki ukazał się przed The SIMS 2. Pozwala on naszym bohaterom stać się prawdziwymi magikami poprzez rzucanie zaklęć oraz da im niesamowite moce, dzięki którym, będą mogli zmieniać obiekty lub ludzi.” - To już ostatni poradnik z serii The Sims. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Softimage opublikuje jutro narzędzia do częściowej modyfikacji Half-Life 2

Krystian Smoszna, 23 marca 2004, 15:30

Softimage, producent narzędzi XSI EXP wykorzystywanych do kreowania środowiska graficznego w grach firmy Valve, zapowiedział że już jutro udostępni darmową wersję oprogramowania, pozwalającą modyfikować niektóre elementy Half-Life 2. Ma to pomóc fanom bez problemu tworzyć własne mody do powyższej gry, a także innych produkcji opartych o silnik Valve.

Top 20 gier w UK (23/03/04)

eLKaeR, 23 marca 2004, 14:14

Szumnie zapowiadana gra Battlefield Vietnam zadebiutowała na trzeciej pozycji (konkurencyjny produkt pt. Unreal Tournament 2004, również w momencie premiery, zdobył szóstą lokatę) w zestawieniu brytyjskich bestsellerów elektroniczno-rozrywkowych, przygotowywanym wspólnym wysiłkiem organizacji ChartTrack i ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association). Najnowszą wersję listy hitów (o poprzedniej odsłonie pisaliśmy 16 marca 2004) opracowano w oparciu o dane, zebrane w okresie od 13 do 20 marca 2004.

Premiera MPPL 2004 Stadiums AddOn
Premiera MPPL 2004 Stadiums AddOn

Łosiu, 23 marca 2004, 13:30

Po miesiącu od premiery pierwszej części składowej dodatku Mega Patch PL 2004 do gry FIFA 2004 mamy przyjemność poinformować Was, miłośników piłki nożnej, iż w naszym dziale Pliki pojawiła się trzecia i ostatnia już część tego pakietu, czyli MPPL 2004 Stadiums AddOn. Tym samym możecie już pobierać kompletny Mega Patch PL 2004, tj. MPPL 2004, MPPL 2004 Audio AddOn, MPPL 2004 Stadiums AddOn.

Scooby Dooby Doo !!

Elrond, 23 marca 2004, 12:24

Wszystkich miłośników strachliwego psa Scooby'ego oraz jego chyba jeszcze bardziej zastrachanego kumpla, Shaggy'ego, zapraszam do odwiedzin przeprojektowanej i ponownie uruchomionej strony ScoobyDoo.com. Czeka tam na was pierwszy rozdział tajemniczej przygodówki Scooby-Doo: Horror on the High Seas.

Gra sterowana falami mózgowymi – futurystyczna wizja przyszłości staje się faktem.
Gra sterowana falami mózgowymi – futurystyczna wizja przyszłości staje się faktem.

Łosiu, 23 marca 2004, 12:02

W chwili obecnej na rynku znajduje się cała gama najróżniejszych kontrolerów do gier, począwszy od joysticków czy kierownic, a skończywszy na specjalnych rękawicach, czy rewolwerach. Nie mniej jednak to nic w porównaniu z tym, co być może już niedługo nadejdzie. Mówię o sterowaniu grami za pomocą fal mózgowych, bez pośrednictwa naszych kończyn. Brzmi to może futurystycznie, ale jak niedawno doniósł serwis BBC, naukowcy dokonali tego wyczynu – sterowali falami mózgowymi żabkopodobną postacią w grze komputerowej.

Wynajmij własny serwer do Unreal Tournament 2004!

Krystian Smoszna, 23 marca 2004, 11:12

Firmy Atari i Epic Games wprowadziły w życie niecodzienną inicjatywę. Na czym ona polega? Każdy gracz w Unreal Tournament 2004 może za odpowiednią opłatą wynająć swój własny serwer, który zlokalizowany jest w Stanach Zjednoczonych. Koszt usługi do najtańszych nie należy ale jak zapewniają oba koncerny, ma ona same zalety.

Pierwszy dodatek do Uru: Ages Beyond Myst już w sieci!

Krystian Smoszna, 23 marca 2004, 10:38

Zgodnie z zapowiedziami z początku lutego, firma Cyan Worlds opublikowała pierwsze darmowe rozszerzenie do gry Uru: Ages Beyond Myst, zatytułowane To D’ni. Jest to pewnego rodzaju zadośćuczynienie za anulowanie możliwości rozgrywki online, która pierwotnie w Uru się znajdowała.

ETROM The Astral Essence - przesunięty

Elrond, 23 marca 2004, 09:38

Wszyscy gracze interesujący się tytułem pochodzącym z P.M. Studios, ETROM, i z niecierpliwością oczekujący wydania tejże gry, muszą niestety jeszcze troszkę poczekać. Pan Fabio Belsanti, główny projektant studia, poinformował, iż data pojawienia się gry na rynku została przesunięta na trzeci kwartał 2004 roku.

Nową grę cRPG ojców sagi Diablo wyda Electronic Arts

eLKaeR, 23 marca 2004, 09:32

Nowopowstała kalifornijska firma Castaway Entertainment mieni się niezależnym studiem developerskim, skupionym na przygotowywaniu dobrej jakości gier fabularnych dla komputerów osobistych klasy PC i konsol. Rzeczony podmiot gospodarczy założyli ludzie, będący w przeszłości twórcami np. serii Diablo, Might & Magic i The Sims. Obecnie zespół opracowuje swoją pierwszą wspólną pozycję z gatunku cRPG (na razie tajemnicą pozostaje tytuł, termin premiery etc.), którą w myśl podpisanej właśnie umowy wydawniczej opublikuje korporacja Electronic Arts.

Electronic Arts oraz Gas Powered Games w jednym stali domu

Elrond, 23 marca 2004, 09:09

Firmy Electronic Arts i Gas Powered Games poinformowały o podpisaniu umowy wydawniczej, na mocy której stworzona zostanie strategia czasu rzeczywistego przeznaczona na komputery klasy PC. Termin jej wydania przewidziano na rok 2006. Nie podano warunków finansowych wspomnianego projektu.

"Pośmiertne" screenshoty z Sam & Max Freelance Police

eLKaeR, 23 marca 2004, 07:55

Ostrze narzędzia pracy Ponurego Żniwiarza dosięgło na początku bieżącego miesiąca, niecierpliwie oczekiwaną przez entuzjastów wirtualnych przygodówek, grę pt. Sam & Max Freelance Police. Korporacja LucasArts anulowała developing nowego produktu, rozczarowując jednocześnie mnóstwo użytkowników (vide news i komentarze z 4 marca 2004). Natomiast dziś w Sieci wylądowało dziesięć „pośmiertnych” zrzutów ekranowych, przeznaczonych według pierwotnych założeń jedynie dla reprezentantów prasy. Zapraszamy do oglądania!