Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 marca 2004

Ci wspaniali mężczyźni w swych ryczących maszynach - Mashed

Elrond, 29 marca 2004, 16:04

Dla wszystkich fanów wyścigów samochodowych, spragnionych nowych wyzwań mam dobrą wiadomość. Otóż firma Empire Interactive podała do wiadomości publicznej kilka nowych szczegółów powstającej pod jej skrzydłami gry samochodowej, Mashed. Tytuł ten tworzony jest przez ludzi odpowiedzialnych za Micro Machines 2, Supersonic Studio, a zachwycać się nim będą posiadacze PC, PS2 oraz Xbox.

Czy aż 60% użytkowników Xbox posiada zmodyfikowane konsole, potrafiące obsługiwać pirackie gry?

Krystian Smoszna, 29 marca 2004, 15:52

Coraz większe obawy towarzyszą problemowi piractwa na konsolach Xbox. Według szacunków MCV (The Market for Home Computing & Video Games), aż 60% użytkowników tych urządzeń wyposażyło je w specjalne chipy, umożliwiające uruchamianie nielegalnego oprogramowania.

Specjalny dział na Centrum FIFY poświęcony EURO 2004

Łosiu, 29 marca 2004, 15:33

Mistrzostwa Europy w Portugalii już tuż tuż. Niedawno podana została oficjalna informacja o tym, że europejska federacja piłkarska - UEFA wraz z EA Sports zatwierdziły oficjalną grę tego prestiżowego turnieju - EURO 2004, czyli niesamowite emocje płynące z każdego meczu rozgrywanego na portugalskich boiskach.

Nieudana próba pobicia rekordu w Asteroids. William Carlton dopiero piąty.

Krystian Smoszna, 29 marca 2004, 12:32

Przez ostatnie dwadzieścia lat, nikt nie próbował pobić oficjalnego rekordu punktowego w Asteroids. Być może sztuka ta udałaby się Williamowi Carltonowi z Portland, który ostatnio podjął taką próbę, gdyby nie zawodność automatu na którym grał. Maszyna odmówiła posłuszeństwa po 27 godzinach ciągłej gry.

Nowy tytuł z serii SWAT ??

Elrond, 29 marca 2004, 12:28

Swego czasu na polu taktycznych shooterów królowała seria SWAT sygnowana logo Sierra. Ale od ostatniej części cyklu upłynęło juz sporo wody w rzekach - z brygadą SWAT od Sierry spotkaliśmy się w 2000 roku w grze SWAT 3 - dzięki czemu na czoło wysunęły się produkty z Tomem Clancy w nazwie. Tytułem, który ma przywrócić serię SWAT do świetności jest Urban Justice, zapowiedziany na targach E3 w 2002. Gra oferować będzie całkiem nowy silnik graficzny, zmodyfikowany arsenał broni oraz nowe funkcjonalności. Termin wydania na koniec roku 2002 okazał się być bardzo naciągany, kolejne plotki mówiły o lecie 2005. A jak jest naprawdę z Urban Justice i serią SWAT ?

Poważny Sam powraca, czyli pierwsze screeny z tech-dema Serious Sam 2
Poważny Sam powraca, czyli pierwsze screeny z tech-dema Serious Sam 2

Wojak, 29 marca 2004, 12:13

Całkiem niedawno (vide odpowiedni news) informowaliśmy Was, że na konferencji GDC po raz pierwszy przedstawione zostanie tech-demo prezentujące grę Serious Sam 2. I tak też się stało, czego dowodem jest udostępniony przez zachodni serwis GameSpot film.

NWN 2 - wszesny prima aprilis czy kiepskie tłumaczenie ?

Elrond, 29 marca 2004, 09:57

Muszę przyznać , ze z dużą dozą optymizmu podszedłem do wiadomości o kontynuacji jednej z moich ulubionych gier, Neverwinter Nights. Okazało się jednak, że doza ta była zbyt duża. Otóż informacja jakoby pan Trent z Bioware miał na nadchodzących targach E3 przedstawić Neverwinter Nights 2 jest nieprawdziwa, ponieważ firma jak na razie nie planuje stworzenia takiej gry.

Wiosenne odrodzenie Knights of Honor
Wiosenne odrodzenie Knights of Honor

Kull, 29 marca 2004, 07:39

Wraz z pierwszymi roztopami i rozpoczętą wiosną, twórcy nadchodzącego RTSa o średniowiecznym zabarwieniu i nazwie Knights of Honor, przygotowali dość pokaźną aktualizację oficjalnej witryny programu.