Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2004, 07:39

autor: Kull

Wiosenne odrodzenie Knights of Honor

Wraz z pierwszymi roztopami i rozpoczętą wiosną, twórcy nadchodzącego RTSa o średniowiecznym zabarwieniu i nazwie Knights of Honor, przygotowali dość pokaźną aktualizację oficjalnej witryny programu.

Wraz z pierwszymi roztopami i rozpoczętą wiosną, twórcy nadchodzącego RTSa o średniowiecznym zabarwieniu i nazwie Knights of Honor, przygotowali dość pokaźną aktualizację oficjalnej witryny programu.

Knights of Honor to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier strategicznych, której innowacje będą polegać m.in. na obecności ogromnej mapy świata (średniowiecznej Europy) funkcjonującej w czasie rzeczywistym. Przeniesienie się na jedną z jej prowincji (zoom, do widoku znanego z przeciętnych RTSów) i prowadzenie tam działań wojennych, czy własnoręczne dopilnowanie jej rozwoju ekonomicznego, nie spowoduje zatrzymania akcji w pozostałych regionach świata. Nie do końca wiadomo jednak w jaki sposób zostanie to rozwiązane (czy będzie aktywna pauza, a jeżeli będzie to na jakiej zasadzie będzie ona działać), w każdym bądź razie jakichś nowości, w stosunku do biernej postawy w innowacjach dzisiejszych RTSów, z pewnością można się spodziewać.

Wracając do tematu oficjalnej strony gry (www.knights-of-honor.net); jej twórcy przygotowali następujące nowości, dla oczekujących na premierę produktu fanów:

  • oficjalna galeria screenów z gry (licząca obecnie ponad 100 obrazków) wzbogaciła się o kolejne 6 zrzutów ekranu
  • udostępniona została pełna wersja prawie trzyminutowego utworu muzycznego "A Bard’s Tale", utrzymanego w klimatach średniowiecza, który będzie umilał nam chwile spędzane z grą
  • zmodyfikowana została także interaktywna mapa, którą można przeglądać - TUTAJ (pod-strona oficjalnej witryny gry)
  • prócz tego, zostały dodane kolejne opisy jednostek (Longbowmen – łucznik z długim łukiem i katapulta), nowe tapety i gify z animacjami żołnierzy.
Wiosenne odrodzenie Knights of Honor - ilustracja #1
Wiosenne odrodzenie Knights of Honor - ilustracja #2

Prace nad tym, jakże dobrze zapowiadającym się RTSem z oprawą graficzną w powoli odchodzącym do lamusa świetnym 2D, zgodnie z FAQ na oficjalnej stronie, powinny zakończyć się w drugim kwartale tego roku.

Więcej informacji:

- Oficjalna strona gry

- Encyklopedia - Knights of Honor