Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 marca 2004

Sacred - które pudełko bardziej Ci sie podoba?
Sacred - które pudełko bardziej Ci sie podoba?

Fajek, 24 marca 2004, 17:34

Sacred to gra z gatunku action/cRPG oferująca graczom, miłośnikom tego typu rozrywki, obszerny i różnorodny świat fantasy, Ancaria, oraz rozbudowaną fabułę złożoną z ponad 30 głównych misji. Sacred już niebawem trafi w naszym kraju do sprzedaży. W związku z tym Cenega Poland, oficjalny wydawca gry w Polsce ma pytanie do graczy...

Autocom Winter Cup 2004 Counter-Strike Edition - finał w najbliższą sobotę

Fajek, 24 marca 2004, 16:13

Już w najbliższą sobotę, tj. 27 marca w centrum handlowo-rozrywkowym Kraków Plaza odbędzie się finał Autocom Winter Cup 2004 - Counter-Strike Edition. Rozgrywki w turnieju rozpoczynało 24 klany. Po 3-ch etapach rozgrywek które odbyły się w Internecie na przygotowanym specjalnie dla potrzeb tego turnieju serwerze do finału dotarły 3 zespoły.

Półtora miliona egzemplarzy Counter-Strike: Condition Zero sprzedanych!

Phoenix, 24 marca 2004, 15:40

Jak wiemy światowa premiera gry Counter-Strike: Condition Zero miała miejsce wczoraj, zaś dzięki firmie Cenega Poland także i polscy fani tej serii będą mogli zaopatrzyć się w najnowszą część cyklu. Na półki rodzimych sklepów produkt ten trafi już jutro. Gra rozprowadzona będzie w oryginalnej wersji językowej, co dla części graczy stanowi zapewne miłe udogodnienie, dla innych wręcz przeciwnie. Na finalną odsłonę czekaliśmy stosunkowo długo, niejednokrotnie pisaliśmy o przewidywanych datach premiery (zawarte wtedy informacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości), jak również o zmianach developera. Nareszcie wszystko jest już w należytym porządku i gra dostępna jest na rynku komputerowej rozrywki.

Kilka dni temu rozpoczęły się zapisy do Mistrzostw Polski - Starcraft 2004

Łosiu, 24 marca 2004, 11:35

Gracze będą rywalizować w konkurencjach: 1v1 oraz 2v2. W eliminacjach, które odbędą się przez Internet gracze będą rywalizować w rozgrywkach indywidualnych, a także dwuosobowych zespołach. Najlepsi z nich zdobędą prawo gry w ścisłym finale, który odbędzie się w Warszawie w dniach 24-25.04.2004r. w klubie Karuzela.

Kolejny cios w plecy Wrocławskiej firmy JTT

Kull, 24 marca 2004, 11:24

Firma JTT, jeden z największych producentów komputerów w Polsce, 20 stycznia 2004, po 4 latach sądowych roszczeń, odzyskuje od organów podatkowych zwrot niesłusznie pobranego podatku w kwocie ponad 20 mln zł. Pieniądze, które dawałyby szanse na ponowne rozpoczęcie działalności, zabiera „największy przyjaciel człowieka” – bank.

Nadchodzą dwa patche dla gry Far Cry i porady, dedykowane amatorom edytowania

eLKaeR, 24 marca 2004, 10:44

Wczoraj, elektryzująca większość entuzjastów wirtualnej rozrywki, gra z gatunku FPS o nazwie Far Cry wreszcie trafiła na sklepowe półki w krajach zachodnich. Niemniej jednak pracownicy niemieckiej firmy developerskiej Crytek Studios nie biorą jeszcze urlopów, ponieważ przygotowują m.in. dwa debiutanckie patche dla swojego najnowszego dzieła.

Technologia SpeedTreeRT w nowej grze strategicznej, zatytułowanej Medieval Lords: Kingdom Under Siege

Krystian Smoszna, 24 marca 2004, 10:33

Studio Monte Cristo ogłosiło rozpoczęcie prac nad nową grą strategiczną, zatytułowaną Medeival Lords: Kingdom Under Siege. Francuzi odgrażają się, że będzie to pierwszy „city-builder” w historii elektronicznej rozrywki, który zaoferuje graczom w pełni trójwymiarowe środowisko. Mimo, że program jest we wczesnej fazie produkcyjnej, ma trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku.

GBA SP - sto lat, sto lat !

Elrond, 24 marca 2004, 08:58

"Składana" konsola Game Boy Advance SP, firmowana logo Nintendo, obchodzi właśnie pierwszą rocznicę swojego istnienia. Jak na jednoroczniaka GBA SP jest nadzwyczaj rozwinięta - od momentu zadebiutowania na rynku sprzedano ponad 6.5 milionów egzemplarzy w samych tylko Stanach Zjednoczonych - jest to najlepszy wynik w historii systemów gier video. Dzięki niej również "zwykły" GBA zwiększył swoją sprzedaż i odnotował najlepszy rok w swoim 14-sto letnim żywocie - dotychczas sprzedano na całym świecie już ponad 160 milionów tej konsoli.

Realms of Torment zmienia nazwę na Mourning
Realms of Torment zmienia nazwę na Mourning

Krystian Smoszna, 24 marca 2004, 08:25

Rumuńscy developerzy z NewroSoft oraz włodarze firmy Quad Software oznajmili, że ich najnowszy MMORPG zmienił nazwę z Realms of Torment na Mourning. Jednocześnie, na łamach oficjalnej strony opublikowano przeszło 60 premierowych screenshotów, które prezentują ostatnie dokonania producentów.

Premiera Thief: Deadly Shadows - lato 2004

eLKaeR, 24 marca 2004, 07:07

Najprawdopodobniej trzecia część popularnego cyklu Thief, nosząca podtytuł Deadly Shadows, podzieli rynkowy los pozycji o nazwie Deus Ex: Invisible War. Mowa niekoniecznie o początkowo sporej ilości niedociągnięć programistycznych w pełnej wersji, lecz raczej o terminie komercyjnego debiutu w różnych zakątkach globu ziemskiego.