Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2004, 09:53

Specjalna edycja Unreal Tournament 2004 na zachodzie już wyprzedana?

Czyżby popularność Unreal Tournament 2004 przerosła oczekiwania wydawcy, koncern Atari? Czytelnicy serwisu HomeLan donoszą, że wszystkie zachodnie sklepy internetowe nie mają już na składzie specjalnej edycji tej gry. Cieszy się ona tak wielką popularnością, że sprzedawcy są zmuszeni anulować kolejne zgłoszenia na jej kupno.

Czyżby popularność Unreal Tournament 2004 przerosła oczekiwania wydawcy, koncern Atari? Czytelnicy serwisu HomeLan donoszą, że wszystkie zachodnie sklepy internetowe nie mają już na składzie specjalnej edycji tej gry. Cieszy się ona tak wielką popularnością, że sprzedawcy są zmuszeni anulować kolejne zgłoszenia na jej kupno. Jeśli doniesienia się potwierdzą, wersja specjalna Unreal Tournament 2004 zapisze się w annałach komputerowej rozrywki jako najszybciej i najlepiej sprzedający się program tego typu w historii branży. Zazwyczaj bonusowe edycje nie cieszą się aż tak wielką popularnością i przez długi czas po premierze, jeszcze zalegają na półkach sklepowych.

Polscy klienci nadal mogą zamawiać Unreal Tournament 2004 w specjalnej ofercie naszego serwisu, która oprócz podstawowej gry, w ramach bonusu zawiera trzymiesięczny abonament GOLMax i pełną wersję Colin McRae Rally 3. Szczegółowe informacje na ten temat, znajdziecie w tym miejscu.

Linki do stron powiązanych z tematem: