Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2004, 09:59

Pełne wersje gry Far Cry w pudełkach z kartami graficznymi GeForce FX5700LE firmy PNY Technologies

Wszystkie karty graficzne z rodziny GeForce FX, poczynając od modelu 5700LE, będą zawierały w pudełku pełną wersję gry Far Cry – taką oto decyzję ogłosił wczoraj koncern PNY Technologies. Sprzedaż produktów sygnowanych logiem firmy rozpocznie się już 25 marca.

Wszystkie karty graficzne z rodziny GeForce FX, poczynając od modelu 5700LE, będą zawierały w pudełku pełną wersję gry Far Cry – taką oto decyzję ogłosił wczoraj koncern PNY Technologies. Sprzedaż produktów sygnowanych logiem firmy rozpocznie się już 25 marca. Tego typu inicjatywy, nie powinny być dla nikogo specjalnym zaskoczeniem. Far Cry zapowiada się na wielki hit, o czym najlepiej świadczy liczba miliona użytkowników, która ściągnęła demo z oficjalnej strony.

Nie wiadomo jednak, czy powyższa oferta to samotna inicjatywa PNY Technologies, czy też zagwarantowana przez Nvidia dla wszystkich firm produkujących karty na jej układach graficznych. Należy pamiętać, że walka na tym polu jest ostra i zarówno Nvidia, jak i konkurencyjna ATI starają się pozyskać dla siebie największe tytuły (w pierwszym wypadku Doom 3, w drugim Half-Life 2). Karty z serii Verto można także kupić w Polsce. Ich dystrybutorem jest firma ITP. Nie posiadamy informacji, czy promocją będzie objęty także polski rynek.

 

Pełne wersje gry Far Cry w pudełkach z kartami graficznymi GeForce FX5700LE firmy PNY Technologies - ilustracja #1

 

Linki do stron powiązanych z tematem: