Na początku chciałbym wszystkich poinformować, że zmieniliśmy adres strony ligowej. Nowy adres to - http://liga-misia.prv.pl. Po rozegraniu 5 kolejki ligowej, którą opisywałem w zeszłym miesiącu znów mieliśmy przerwę, tym razem trwała ona aż miesiąc, a spowodowana była feriami zimowymi.
Konrad Kucharski
Na początku chciałbym wszystkich poinformować, że zmieniliśmy adres strony ligowej. Nowy adres to - https://liga-misia.prv.pl. Po rozegraniu 5 kolejki ligowej, którą opisywałem w zeszłym miesiącu znów mieliśmy przerwę, tym razem trwała ona aż miesiąc, a spowodowana była feriami zimowymi.
W ciągu tej przerwy tak jak i poprzednio nastąpiło kilka zmian. Niektórzy gracze pozmieniali swoje klany na inne. Dwa klany zmieniły nazwę:
Od 20 lutego znów startujemy pełną parą.
Natomiast ruszyła już dwa tygodnie temu liga Rocket Arena mutator. Ma ona postać rozgrywek ligi mistrzów z piłki nożnej. Dotychczas zostały rozegrane dwie kolejki, w których faworyci tych rozgrywek jak na razie nie zawodzą.
NA stronie, której link widzicie poniżej znajdziecie również wywiad z głównym organizatorem poprzednich i nadchodzących finałów ligowych Witkiem z klanu Sith. Gorąco zapraszam do lektury.
Resztę informacji znajdziecie pod tym linkiem – https://liga-misia.prv.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Więcej:2 historyczne odsłony Fallouta do odebrania w Amazon Prime Gaming
GRYOnline
Gracze
Steam