Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2004, 14:25

Petycja graczy w sprawie wznowienia prac nad Sam & Max Freelance Police

W sieci pojawiła się specjalna petycja, którą podpisać mogą wszyscy fani przygód Sama & Maxa i tym samym wyrazić swój żal po oficjalnym oświadczeniu LucasArts z początku miesiąca, w którym oznajmiono, iż prace na drugą częścią gry zostały ostatecznie przerwane. Dokument, na którym jest – w chwili gdy piszę te słowa – ponad 12 tysięcy podpisów, zostanie przekazany włodarzom firmy z nadzieją na wznowienie developingu.

W sieci pojawiła się specjalna petycja, którą podpisać mogą wszyscy fani przygód Sama & Maxa i tym samym wyrazić swój żal po oficjalnym oświadczeniu LucasArts z początku miesiąca, w którym oznajmiono, iż prace na drugą częścią gry zostały ostatecznie przerwane. Dokument, na którym jest – w chwili gdy piszę te słowa – ponad 12 tysięcy podpisów, zostanie przekazany włodarzom firmy z nadzieją na wznowienie developingu. Nie wiadomo czy petycja, która znajduje się tutaj , odniesie zamierzony skutek, ale spróbować zawsze można...

Sam & Max Freelance Police miał ukazać się wiosną tego roku, niestety firma LucasArts zrezygnowała ostatecznie z pomysłu twierdząc, że sprzedaż gry nie przyniesie należytych wpływów finansowych. Strata jest tym większa, że program był praktycznie na ukończeniu i zapowiadał się nad wyraz interesująco. Więcej o Sam & Max Freelance Police dowiesz się z naszej Enycklopedii Gier .