Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2004, 13:50

Pariah - nowa gra twórców Unreal

Studio Digital Extremes (Unreal, Unreal Tournament) i Groove Games zaanonsowali w dniu wczorajszym nową grę FPS, zatytułowaną Pariah. Program jest w fazie produkcyjnej już drugi rok i wkrótce ujrzy światło dzienne w wersji na PC i Xbox. Mimo, że Groove Games w walce o prawo do dystrybucji Pariah pokonał bardziej renomowaną konkurencję, firma zamierza samodzielnie obsłużyć tylko rynek północno-amerykański.

Studio Digital Extremes ( Unreal , Unreal Tournament ) i Groove Games zaanonsowali w dniu wczorajszym nową grę FPS, zatytułowaną Pariah. Program jest w fazie produkcyjnej już drugi rok i wkrótce ujrzy światło dzienne w wersji na PC i Xbox. Mimo, że Groove Games w walce o prawo do dystrybucji Pariah pokonał bardziej renomowaną konkurencję, firma zamierza samodzielnie obsłużyć tylko rynek północno-amerykański. Wydanie gry na pozostałych kontynentach pozostawiono na barkach Hip Interactive, który uzyskał już niezbędną do tego celu licencję.

O samej grze jak na razie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym że będzie to FPS, w którym oprócz tradycyjnego strzelania, będzie położony silny akcent na techniki przetrwania i że program powstaje w oparciu o silnik wykorzystany w Unreal. Więcej szczegółów, a także przybliżona data premiery ma być udostępniona przez Digital Extremes dopiero na targach E3.

Poniżej znajdziecie kilka screenshotów, które pochodzą z wersji na konsolę Xbox.

 

Pariah - nowa gra twórców Unreal - ilustracja #1
Pariah - nowa gra twórców Unreal - ilustracja #2
Pariah - nowa gra twórców Unreal - ilustracja #3
Pariah - nowa gra twórców Unreal - ilustracja #4