Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCXBOX
Okładka CSI: Crime Scene Investigation (PC)
OkładkaCSI: Crime Scene Investigation (PC)

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation

Ciekawa gra przygodowo-detektywistyczna na licencji znanego i docenionego przez krytyków serialu telewizyjnego. Wcielamy się w postać nowego członka CSI i rozwiązujemy przygotowane przez producentów zagadki kryminalne.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas Premiera

25mar2003

PC

14gru2004

XBOX

producent: 369 Interactive wydawca: Ubisoft wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas to gra przygodowa oparta na motywach popularnego kryminalnego serialu telewizyjnego (sześć nominacji do nagród Emmy w roku 2002) o tym samym tytule (ekskluzywna licencja stacji telewizyjnej CBS).

W grze wcielamy się w postać stażysty przydzielonego do pracy na nocnej zmianie w Laboratorium Kryminalnym Las Vegas. Przyjdzie nam pracować wraz z innymi agentami znanymi z serialu, m.in. Grissom, Catherine. Celem gry, jest zebranie materiału dowodowego wystarczającego do aresztowania podejrzanego.

Tytuł ten zrealizowany został w głównej mierze na filmach QuickTime – większość lokacji to po prostu specjalna animacja „gotowiec”, a świat przyjdzie nam oglądać z perspektywy pierwszej osoby – widziany oczami bohatera. CSI oferuje graczom rozbudowaną, przepełnioną tajemniczością fabułę składającą się z pięciu spraw kryminalnych, które musimy rozwiązać (akcja rozgrywa się w licznych lokacjach znanych z telewizji). Spotykamy się tu z różnymi aspektami pracy agenta, począwszy od szczegółowego badania miejsc zbrodni, szukania i zbierania dowodów, przesłuchiwania świadków, aż po pogoń za przestępcą. Do dyspozycji grających oddano całe wyposażenie wykorzystywane w serialu, w tym też urządzenia laboratoryjne, jak lampa UV, sniffer, ninhydryna, luminol, zestaw do ściągania odcisków palców czy do wykonywania odlewów bieżników opon samochodowych.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 304 głosów czytelników.

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas cena w dniu premiery: 14,90 PLN

Klasyfikacja PEGI CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 500 MHz
  • 512 MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
  • 1.5 GB HDD
PC
XBOX