Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCXBOX
Okładka CSI: Crime Scene Investigation (PC)

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation

Ciekawa gra przygodowo-detektywistyczna na licencji znanego i docenionego przez krytyków serialu telewizyjnego. Wcielamy się w postać nowego członka CSI i rozwiązujemy przygotowane przez producentów zagadki kryminalne.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV

Okładka CSI: Crime Scene Investigation (PC)

producent: 369 Interactive

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

25mar2003

PC

14gru2004

XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas to gra przygodowa oparta na motywach popularnego kryminalnego serialu telewizyjnego (sześć nominacji do nagród Emmy w roku 2002) o tym samym tytule (ekskluzywna licencja stacji telewizyjnej CBS).

W grze wcielamy się w postać stażysty przydzielonego do pracy na nocnej zmianie w Laboratorium Kryminalnym Las Vegas. Przyjdzie nam pracować wraz z innymi agentami znanymi z serialu, m.in. Grissom, Catherine. Celem gry, jest zebranie materiału dowodowego wystarczającego do aresztowania podejrzanego.

Tytuł ten zrealizowany został w głównej mierze na filmach QuickTime – większość lokacji to po prostu specjalna animacja „gotowiec”, a świat przyjdzie nam oglądać z perspektywy pierwszej osoby – widziany oczami bohatera. CSI oferuje graczom rozbudowaną, przepełnioną tajemniczością fabułę składającą się z pięciu spraw kryminalnych, które musimy rozwiązać (akcja rozgrywa się w licznych lokacjach znanych z telewizji). Spotykamy się tu z różnymi aspektami pracy agenta, począwszy od szczegółowego badania miejsc zbrodni, szukania i zbierania dowodów, przesłuchiwania świadków, aż po pogoń za przestępcą. Do dyspozycji grających oddano całe wyposażenie wykorzystywane w serialu, w tym też urządzenia laboratoryjne, jak lampa UV, sniffer, ninhydryna, luminol, zestaw do ściągania odcisków palców czy do wykonywania odlewów bieżników opon samochodowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 302 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

Gry podobne do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Klasyfikacja PEGI CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium III 500 MHz
  • 512 MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
  • 1.5 GB HDD
CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - recenzja gry
CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - recenzja gry

Recenzja 14 listopada 2003, 13:08

Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli samego śledztwa. Jako młody, pełen zapału naukowiec spod znaku Eskulapa, zostajesz przydzielony do CSI. Wiele o tym wydziale słyszałeś i nie możesz już się doczekać, kiedy wreszcie zajmiesz się swoją pierwszą sprawą. Ale oto nadchodzi ta chwila... Otrzymujesz pilne wezwanie do pewnego hotelu, w którym została zamordowana piękna dziewczyna. Na miejscu spotykasz agenta Grissoma pod którego kierunkiem musisz zebrać materiał dowodowy na miejscu zbrodni, by móc na jego podstawie przekazać jak największą liczbę wskazówek policjantom prowadzącym dochodzenie.

PC
XBOX