Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 maja 2007, 19:25

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Witam bardzo serdecznie w nieoficjalnym poradniku do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Znajdziesz tutaj kompletny opis przejścia gry krok po kroku. Z racji, że gra przygodowa opiera się przede wszystkim na łamigłówkach, zalecam zaglądanie do poradnika jedynie w sytuacji gdy się „zaciąłeś” w którymś miejscu.

„Witam bardzo serdecznie w nieoficjalnym poradniku do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Znajdziesz tutaj kompletny opis przejścia gry krok po kroku. Z racji, że gra przygodowa opiera się przede wszystkim na łamigłówkach, zalecam zaglądanie do poradnika jedynie w sytuacji gdy się „zaciąłeś” w którymś miejscu.

W grze wcielasz się w postać stażysty przydzielonego do pracy na nocnej zmianie w Laboratorium Kryminalnym Las Vegas. Celem gry, jest zebranie materiału dowodowego wystarczającego do aresztowania podejrzanego.

Poradnik został zrobiony na podstawie polskiej wersji (2.0) gry. Nie przedłużając, życzę miłej zabawy z CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas.” - „b4rt3kk”

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.