Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2007, 14:41

autor: Maciej Jałowiec

Trzy exclusive’y na PlayStation 3 od twórcy God of War

David Jaffe, pracujący niegdyś nad grami z cyklu God of War, zdradził w wywiadzie dla magazynu GamePro, że jego niedawno utworzone studio Eat, Sleep, Play stworzy trzy exclusive’y na konsolę PlayStation 3.

David Jaffe, pracujący niegdyś nad grami z cyklu God of War, zdradził w wywiadzie dla magazynu GamePro, że jego niedawno utworzone studio Eat, Sleep, Play stworzy trzy exclusive’y na konsolę PlayStation 3. Wygląda na to, że wszystkie wcześniejsze obietnice odnośnie współpracy studia z koncernem Sony są realizowane.

Jego składająca się z dwudziestu osób firma obecnie zajmuje się opracowywaniem gry Twisted Metal: Head-On w wersji na PlayStation 2 (który do tej pory ukazał się tylko na PSP) i jednym z trzech ekskluzywnych tytułów jednocześnie. Trudno sobie wyobrazić, jak tak mała garstka ludzi radzi sobie z natłokiem zadań, tym bardziej że premiera pierwszego exclusive’a została wyznaczona na rok 2008.

Trzy exclusive’y na PlayStation 3 od twórcy God of War - ilustracja #1
David Jaffe

Na pytania dotyczące samej gry, Jaffe odpowiedział: „Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale nasz nowy tytuł będzie się skupiał na trybie multiplayer ”.

O sposobie dystrybucji tych exclusive’ów zadecydować ma Sony. Obecnie nie wiemy jeszcze, czy zostaną one rozprowadzone na nośnikach typu Blu-Ray, czy też może za pośrednictwem usługi PlayStation Network.