Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2007, 16:20

autor: Basza

Trwają prace nad dodatkiem do gry Battlestations: Midway

Producenci węgierskiego oddziału firmy Eidos oświadczyli, że już niebawem posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli zagrać w najnowszy dodatek do gry Battlestations: Midway, a pojawi się on w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Producenci z węgierskiego oddziału firmy Eidos oświadczyli, że już niebawem posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli zagrać w najnowszy dodatek do gry Battlestations: Midway, a pojawi się on w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Trwają prace nad dodatkiem do gry Battlestations: Midway - ilustracja #1

Omawiany dodatek zaoferuje jedną misję dla pojedynczego gracza o nazwie „The Raid on Truk”, w której gracz obejmie dowództwo nad jednostkami aliantów w trakcie ataku na tajną bazę japońską, mieszczącą się na jednej z wysp Mikronezji. Dostępna będzie również mapa do rozgrywki w trybie multiplayer (Battle of Sibuyan Sea), a także pięć nowych statków i samolotów, które można będzie wykorzystać w walce w trakcie tychże misji. Po stronie japońskiej pojawi się szybki niszczyciel Shimikaze, mały okręt podwodny Ko-hyoteki i Nakajima J1N Gekko – dwusilnikowy myśliwiec, stworzony do walki w nocy. Alianci otrzymają pancernik USS Iowa oraz amerykański samolot myśliwski P-38 Lightning. Rozszerzenie to pojawi się już w marcu w ramach Xbox Live Marketplace, a można je będzie nabyć za 600 Microsoft Points lub 7,50 dolara.

Więcej informacji na temat gry Battlestations: Midway można znaleźć na łamach naszego serwisu.