Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2008, 10:52

Trwają ostatnie szlify Bionic Commando Rearmed

Na oficjalnej stronie Bionic Commando Rearmed pojawiło się potwierdzenie poprzednich doniesień o opóźnieniu premiery gry.

Na oficjalnej stronie Bionic Commando Rearmed pojawiło się potwierdzenie poprzednich doniesień o opóźnieniu premiery gry.

To, o czym przed nieco ponad tygodniem informował John Diamonon z Capcomu stało się faktem. W maju nie mamy szans na ujrzenie działającego programu. Jednocześnie jednak w komunikacie znalazło się stwierdzenie, że Bionic Commando Rearmed jest już ukończony, a jedyne prace, jakie są nad nim prowadzone to poprawianie wszystkich wyłapanych błędów.

Program tworzony jest z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 (XBLA) i PlayStation 3 (PSStore). Nowa data premiery została wyznaczona na lipiec tego roku, warto mieć jednak na uwadze czasochłonny proces okresu testowego, który może dać znać o sobie szczególnie w przypadku Microsoftu i jego usługi Xbox Live Arcade.

Rearmed jest remakiem jednej z najlepszych platformowych strzelanin końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Po raz pierwszy pojawiła się w 1987 roku na maszynach arcade, by w rok później trafić do posiadaczy ośmiobitowych Amstradów, Commodore 64, ZX Spectrum i szesnastobitowych Amig i Atari ST oraz najpopularniejszej wówczas konsoli NES (Nintendo Entertainment System).