Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2005, 09:01

True Crime: New York City również na konsole PSP?

Druga odsłona serii True Crime, noszącą podtytuł New York City zostanie przez Activision wydana również na konsolę przenośną PlayStation Portable – takie informacje płyną do nas z amerykańskiego sklepu internetowego GameStop, który dokonał ostatnio korekty swojej oferty.

Druga odsłona serii True Crime, noszącą podtytuł New York City zostanie przez Activision wydana również na konsolę przenośną PlayStation Portable – takie informacje płyną do nas z amerykańskiego sklepu internetowego GameStop, który dokonał ostatnio korekty swojej oferty. Oznacza to, że posiadacze PSP w najbliższym czasie otrzymają dwa zbliżone tematycznie programy – pamiętamy wszak, że w planach Rockstar Games (producenta cyklu Grand Theft Auto) znajduje się już Liberty City Stories.

True Crime: New York City również na konsole PSP? - ilustracja #1

Akcja True Crime: New York City – jak sama nazwa wskazuje – rozgrywać będzie się w amerykańskiej metropolii. Tym razem wcielimy się w rolę czarnoskórego policjanta imieniem Marcus. Według autorów programu, będzie on zdecydowanie bardziej brutalniejszy od pierwowzoru, głównie dzięki wprowadzeniu opcji przesłuchań – podobnych do tych, jakie widzieliśmy już przy okazji The Punisher. Wiadomo również, że oprócz możliwości prowadzenia samochodów, w nowym True Crime udostępniona zostanie możliwość kontrolowania motocykli.

Oprócz konsoli PSP, True Crime: New York City pojawi się również na PeCetach oraz PlayStation 2, Xbox i GameCube.