Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 11:18

autor: artoor

The Godfather II pozwoli na 15 - 25 godzin zabawy

Druga część serii The Godfather ma zapewnić graczom od 15 do 25 godzin zabawy – taką informacją podzielił się z redaktorami serwisu VideoGamer.com, Hunter Smith, producent wykonawczy gry.

Druga część serii The Godfather ma zapewnić graczom od 15 do 25 godzin zabawy – taką informacją podzielił się z redaktorami serwisu VideoGamer.com, Hunter Smith, producent wykonawczy gry. Jak powiedział, ekipa z EA Redwood Shores początkowo nastawiała się na stworzenie fabuły, która miałaby poprowadzić gracza przez 50 - 80 godzin zabawy. Zdecydowano jednak, że to za długo i po prostu The Godfather II mógłby zanudzić grających.

Mimo skróconej fabuły The Godfather II nie ucierpi na grywalności, co zapewniać ma nieliniowość. Smith stwierdził, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i podejmowane decyzji, od których zależeć będzie dalszy rozwój sytuacji. Tytuł poza silnymi elementami gry akcji, kładzie duży nacisk na strategię, przykładem czego jest nowy tryb „The Don's View”, pozwalający nam w prosty sposób zarządzać mafijnym interesem.

The Godfather II ma również posiadać rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, jednak na razie producent nie podał wielu szczegółów na jego temat. Premiery nowego Ojca Chrzestnego spodziewać się możemy najwcześniej w lutym przyszłego roku. Oficjalna strona gry.