Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 września 2003, 11:23

autor: Łosiu

Take-Two przejmuje TDK Mediactive, Inc.

To zabawne jak toczy się życie i jak poszczególne sprawy zmieniają się z upływem czasu. Pamiętam jak ponad rok temu w branży chodziły pogłoski o upadku Take-Two, zawieszono nawet notowania akcji firmy na giełdzie Nasdaq, a dziś... No proszę. Firma prosperuje znakomicie co kwartał publikując coraz lepsze wyniki finansowe. O tym, że jest „dobrze” niewątpliwie świadczy fakt, iż Take-Two Interactive Software, Inc. przejmie firmę TDK Mediactive, Inc. za około 22,7 milionów dolarów. Umowa zostanie ostatecznie sfinalizowana na początku listopada bieżącego roku.

To zabawne jak toczy się życie i jak poszczególne sprawy zmieniają się z upływem czasu. Pamiętam jak ponad rok temu w branży chodziły pogłoski o upadku Take Two, zawieszono nawet notowania akcji firmy na giełdzie Nasdaq, a dziś... No proszę. Firma prosperuje znakomicie co kwartał publikując coraz lepsze wyniki finansowe. O tym, że jest „dobrze” niewątpliwie świadczy fakt, iż Take-Two Interactive Software, Inc. przejmie firmę TDK Mediactive, Inc. za około 22,7 milionów dolarów. Umowa zostanie ostatecznie sfinalizowana na początku listopada bieżącego roku.

Dzięki zawartemu porozumieniu Take-Two zostanie północnoamerykańskim wydawcą wybranych gier TDK, w tym takich tytułów jak: The Haunted Mansion (premiera w połowie września), Star Trek: Shattered Universe oraz Corvette (premiery zaplanowane na koniec września).

Więcej informacji znajdziecie na serwisie Yahoo.

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.