Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 września 2003, 11:23

autor: Łosiu

Take-Two przejmuje TDK Mediactive, Inc.

To zabawne jak toczy się życie i jak poszczególne sprawy zmieniają się z upływem czasu. Pamiętam jak ponad rok temu w branży chodziły pogłoski o upadku Take-Two, zawieszono nawet notowania akcji firmy na giełdzie Nasdaq, a dziś... No proszę. Firma prosperuje znakomicie co kwartał publikując coraz lepsze wyniki finansowe. O tym, że jest „dobrze” niewątpliwie świadczy fakt, iż Take-Two Interactive Software, Inc. przejmie firmę TDK Mediactive, Inc. za około 22,7 milionów dolarów. Umowa zostanie ostatecznie sfinalizowana na początku listopada bieżącego roku.

To zabawne jak toczy się życie i jak poszczególne sprawy zmieniają się z upływem czasu. Pamiętam jak ponad rok temu w branży chodziły pogłoski o upadku Take Two, zawieszono nawet notowania akcji firmy na giełdzie Nasdaq, a dziś... No proszę. Firma prosperuje znakomicie co kwartał publikując coraz lepsze wyniki finansowe. O tym, że jest „dobrze” niewątpliwie świadczy fakt, iż Take-Two Interactive Software, Inc. przejmie firmę TDK Mediactive, Inc. za około 22,7 milionów dolarów. Umowa zostanie ostatecznie sfinalizowana na początku listopada bieżącego roku.

Dzięki zawartemu porozumieniu Take-Two zostanie północnoamerykańskim wydawcą wybranych gier TDK, w tym takich tytułów jak: The Haunted Mansion (premiera w połowie września), Star Trek: Shattered Universe oraz Corvette (premiery zaplanowane na koniec września).

Więcej informacji znajdziecie na serwisie Yahoo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.