Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Fallout (marka) - newsy i ciekawostki (5)

Wracamy do postnuklearnego świata – premiera drugiego dodatku do Fallout: New Vegas
Wracamy do postnuklearnego świata – premiera drugiego dodatku do Fallout: New Vegas

Hed, 17 maja 2011, 15:03

Najwyższa pora, aby poszukać płyty z grą Fallout: New Vegas i ponownie włożyć ją do napędu Xboksa 360. Na łamach Xbox LIVE pojawił się bowiem drugi pakiet dodatkowej zawartości do świetnej gry studia Obsidian Entertainment, który oferuje zupełnie nową przygodę w postnuklearnym świecie.

Drugi dodatek do Fallout: New Vegas już dostępny

Hed, 17 maja 2011, 14:35

Firma Bethesda i studio Obsidian Entertainment wypuściły drugi dodatek do gry Fallout: New Vegas. Rozszerzenie zatytułowane Honest Hearts trafiło na Xboksa 360 i dzisiaj powinno zostać opublikowane także na komputerach osobistych. Posiadacze PlayStation 3 będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na restart sklepu PlayStation Store. Co ciekawego oferuje kolejne DLC?

Trzy dodatki do Fallout: New Vegas oficjalnie zapowiedziane

Hed, 4 maja 2011, 07:35

Firma Bethesda potwierdziła doniesienia o trzech dodatkach do gry Fallout: New Vegas i ujawniła ich datę premiery. W najbliższych miesiącach gracze będą mieli okazje, żeby wrócić do postapokaliptycznego świata i przeżyć nowe przygody. Pierwsze rozszerzenie zostanie wydane na pecetach i konsolach już za niecałe dwa tygodnie.

Extra Lives - o grach od serca [recenzja książki]
Extra Lives - o grach od serca [recenzja książki]

Krzysztof Gonciarz, 8 marca 2011, 02:50

"Racoon City to próba stworzenia amerykańsko brzmiącej nazwy przekonująca równie mocno, co hipotetyczne umieszczenie w amerykańskiej grze miasta Port Sushi."

naGRAnie #12
naGRAnie #12

Przemysław Zamęcki, 4 lutego 2011, 12:26

Witamy w dwunastym odcinku podcastu naGRAnie, w którym po raz pierwszy faile i epic faile mieszają nam się z wazeliną. Oznacza to ni mniej ni więcej, że nawet w kompletnej mizerii można znaleźć światełko na końcu tunelu. Problem tylko w tym, by wcześniej nie potknąć się o zalegający w korytarzu gruz.

Udana wizyta w New Vegas
Udana wizyta w New Vegas

Krystian Smoszna, 9 grudnia 2010, 20:11

Warto dać tej grze szansę, nawet jeśli „trójkę” omijacie szerokim łukiem. Gwarancji powodzenia nigdy nie ma, ale jeśli ja dałem się przekonać, to jednak w tym New Vegas coś fajnego być po prostu musi!

Viva New Vegas!
Viva New Vegas!

Krystian Smoszna, 24 października 2010, 17:05

Po kontakcie z New Vegas nie robiłem sobie wielkich nadziei. Owszem, trochę podbudowała mnie hurraoptymistyczna recenzja Heda na naszym serwisie, ale niespecjalnie wierzyłem, że kosmetyczne zmiany i przyzwoita fabuła zdołają mnie przyciągnąć do monitora, zwłaszcza, że Obsidian nie jest ostatnio w najlepszej formie i na produkty tego studia trzeba patrzeć przez różowe okulary. Początek przygody utwierdził mnie w przekonaniu, że niestety, nie ma się czym zachwycać. Nie dość że gra okazała się niemal wiernym klonem ostatniego Fallouta, to na dodatek poraziła mnie wręcz swą brzydotą. Totalnie zniechęcony pograłem jeszcze chwilę, spenetrowałem dobrze Goodsprings (lokację startową), połaziłem po najbliższej okolicy i...

Najlepszego panie Morgan!
Najlepszego panie Morgan!

Krystian Smoszna, 22 października 2010, 15:36

Bez wątpienia najpopularniejszym Morganem na świecie jest obecnie Dexter – główny bohater kapitalnego serialu emitowanego przez amerykańską stację Showtime – ale to nie o tym charyzmatycznym mordercy będzie tutaj mowa. Dziś 49. urodziny obchodzi Mark Morgan, pochodzący ze słonecznej Kalifornii artysta, który sławę zdobył jako twórca oprawy muzycznej do dwóch pierwszych gier z serii Fallout oraz Planescape: Torment.