Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2020, 13:35

autor: AlexB

Wiemy, kiedy Bractwo Stali zawita do Fallout 76

Poznaliśmy datę premiery zapowiadanej darmowej aktualizacji Stalowy Świt do gry Fallout 76, która wprowadzi między innymi wątek fabularny związany ze słynnym Bractwem Stali. Posiadacze tytułu na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One będą mogli cieszyć się z nowego patcha od 1 grudnia.

W SKRÓCIE
  1. Darmowa aktualizacja Stalowy Świt do gry Fallout 76 będzie miała swoją premierę 1 grudnia.
  2. Wprowadzi ona do tytułu pierwszy rozdział dłuższego ciągu zadań skupionego na Bractwie Stali.
  3. Ponadto trwa świętowanie drugiej rocznicy premiery Fallouta 76.

Pod koniec października firma Bethesda zaprezentowała zwiastun Stalowego Świtu – kolejnej darmowej aktualizacji do Fallouta 76, czyli sieciowej odsłony kultowego cyklu RPG-ów rozgrywających się w postapokaliptycznym świecie. Nie dowiedzieliśmy się jednak wówczas, kiedy patch będzie miał swoją premierę. Informacja ta pojawiła się dopiero kilka godzin temu, wraz z nowym zwiastunem, który możecie obejrzeć poniżej. Jak widać na jego ostatniej planszy, Stalowy Świt zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 1 grudnia tego roku.

Czego możemy spodziewać się po aktualizacji Stalowy Świt? Przede wszystkim wprowadzi ona do Fallouta 76 zupełnie nową serię zadań, które będą obracały się wokół słynnego Bractwa Stali, czyli organizacji militarnej w uniwersum Fallouta, której misją jest wyszukiwanie i przechowywanie technologii sprzed nuklearnej zagłady. W trakcie zabawy przyjdzie nam spotkać się z paladynką Rahmani, stojącą na czele oddziału tego ugrupowania w rejonie Appalachów, oraz szeregiem innych NPC, odwiedzić nowe miejsca, czy zdobyć broń i pancerze z asortymentu Bractwa Stali.

Należy jednak pamiętać, że cykl zadań wprowadzony do gry wraz z aktualizacją Stalowy Świt będzie stanowił jedynie pierwszy rozdział dłuższej kampanii. Kontynuację powinniśmy otrzymać wkrótce.

Ponadto wraz z aktualizacją Stalowy Świt pojawią się nowe elementy, którymi będzie można udekorować swój obóz. Część z nich zdobędziemy po zakupieniu za prawdziwe pieniądze bądź walutę z gry tzw. pakietu rekrutacyjnego Bractwa. Będzie on także częścią Edycji Deluxe Stalowego Świtu, w skład której wejdzie również pełna wersja Fallouta 76.

Źródło: bethesda.net - Wiemy, kiedy Bractwo Stali zawita do Fallout 76 - wiadomość - 2020-11-12
Źródło: bethesda.net

Więcej informacji na temat Stalowego Świtu znajdziecie na tej stronie. Umieszczono tam także infografikę prezentującą plany związane z Falloutem 76 do końca roku (do zobaczenia powyżej). Jak doskonale na niej widać, obecnie trwa świętowanie drugiej rocznicy premiery gry. W ramach tego do 17 listopada gracze mogą gromadzić tzw. punkty S.C.O.R.E, szybciej awansować i zdobywać nagrody, a także brać udział w dodatkowych wyzwaniach. Ponadto od dziś od godziny 18:00 do 16 listopada również do godziny 18:00 pojawi się opcja zakupienia legendarnego uzbrojenia i pancerzy od Murmrgh z 25-procentowym rabatem.

  1. Oficjalna strona firmy Bethesda
  2. Fallout 76 - poradnik do gry