Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2020, 09:24

Bractwo Stali trafi do Fallout 76 w dodatku Stalowy Świt

Już wkrótce w Fallout 76 pojawi się Bractwo Stali. Nowa aktualizacja Stalowy Świt wprowadzi dodatkowe wątki fabularne, bohaterów niezależnych i przedmioty, które wykorzystamy w systemie C.A.M.P.

W SKRÓCIE:
  1. Stalowy Świt, kolejna aktualizacja do Fallout 76, wkrótce trafi do gry.
  2. Świat zostanie poszerzony o nowe lokacje, bohaterów niezależnych oraz wątki fabularne związane z Bractwem Stali.

W Fallout 76 zagości Bractwo Stali. Bethesda pokazała pierwszy zwiastun nadchodzącego rozszerzenia Stalowy Świt (Steel Dawn), które poszerzy świat gry o nowe zadania i wątki fabularne, doda bohaterów niezależnych i lokacje oraz mnóstwo sprzętu i elementów systemu C.A.M.P., dzięki którym rozbudujemy swój schron.

Wątek fabularny wprowadzony przez Stalowy Świt krążyć będzie wokół Bractwa kierowanego przez paladynkę Rahmani, która przybywa do Appallachów i potrzebuje pomocy gracza. Po ukończeniu historii z tego rozszerzenia kolejne misje pojawią się w następnych aktualizacjach, zaplanowanych na 2021 rok.

Posiadacze pecetowej wersji Fallout 76 mogą już teraz wypróbować nowe rozszerzenie, korzystając z serwera testowego Bethesdy. Deweloperzy proszą, by każda osoba, która zdecyduje się sprawdzić przedpremierowo Stalowy Świt, zamieściła na oficjalnym forum swoje uwagi i zgłosiła ewentualne błędy. Aktualizacja zostanie udostępniona pod koniec tego roku.

Przypominamy także, że do 26 października trwa wydarzenie, które pozwala za darmo zagrać w Fallout 76.

  1. 5 rzeczy, za które pokochałem Fallouta 76 [SERIO]
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Fallout 76 - poradnik do gry