Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2020, 10:42

autor: Aquma

Fallout 76: Steel Dawn omyłkowo wypuszczone wcześniej

Studio Bethesda Softworks w wyniku błędu udostępniło kilka dni wcześniej aktualizację Steel Dawn do gry Fallout 76. Pomyłka dotyczyła wyłącznie Xboksa One, ale deweloperzy postanowili wypuścić patch także na pozostałych platformach.

W SKRÓCIE:

  1. w wyniku błędu deweloperzy z firmy Bethesda Softworks przez przypadek udostępnili kilka dni wcześniej aktualizację Steel Dawn do Fallouta 76;
  2. patch mogli pobrać tylko posiadacze Xboksów, ale twórcy zdecydowali się przyspieszyć premierę i udostępnić go również na innych platformach.

Jak donosi portal Windows Central, firma Bethesda Softworks przypadkowo wypuściła na rynek nową aktualizację Fallouta 76 Steel Dawn. Darmowy patch miał zadebiutować dopiero 1 grudnia, ale w wyniku pomyłki posiadacze Xboksów One otrzymali opcję pobrania go z kilkudniowym wyprzedzeniem.

W zaistniałej sytuacji deweloperzy zdecydowali się oficjalnie przyspieszyć premierę łatki na wszystkich platformach.

Fallout 76: Steel Down to duża aktualizacja, która wprowadza do gry kultową frakcję znaną wszystkim fanom uniwersum Fallout – Bractwo Stali. W ramach patcha otrzymaliśmy nowe zadania, obozy (a w zasadzie podziemne bazy) oraz bohaterów niezależnych. Nie zabraknie też oczywiście potężnego ekwipunku (Bractwo Stali jest znane z używania pancerzy wspomaganych).

Przypominamy, że Fallout 76 jest dostępny na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W dniu premiery tytuł cechował się kiepską jakością, a rożne wpadki i błędne decyzje deweloperów niejednokrotnie wywoływały wokół niego kontrowersje. Trzeba jednak przyznać, że Bethesda konsekwentnie poprawia i rozwija swoje dzieło i od pewnego czasu – przynajmniej od premiery dodatku Wastelanders – opinie graczy na temat gry są coraz lepsze.

  1. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  2. 5 rzeczy, za które pokochałem Fallouta 76 [SERIO]
  3. Fallout 76 – poradnik
  4. Fallout 76 – strona oficjalna