Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2020, 18:50

autor: Ender

Fallout 76 wraz z Wastelanders zadebiutuje 7 kwietnia również na Steamie. Zwiastun dodatku

Bethesda podała datę premiery i opublikowała pierwszy zwiastun dużej aktualizacji do Fallouta 76 zatytułowanej Wastelanders. Rozszerzenie wprowadza do gry nowy sprzęt, przeciwników, a także frakcje oraz niewidziane do tej pory ludzkie postacie niezależne. W tym samym czasie co dodatek gra zadebiutuje również w serwisie Steam.

Fallout 76, zmagający się z licznymi kontrowersjami i problemami, nie daje nam o sobie zapomnieć. Bethesda opublikowała właśnie zwiastun jego pierwszego dużego i darmowego rozszerzenia o nazwie Wastelanders, które zapowiedziane zostało w połowie ubiegłego roku. Film przedstawiający największe atrakcje dodatku zawiera także jego datę premiery, wyznaczoną na 7 kwietnia 2020 roku. Aktualizacja Wastelanders zostanie jednocześnie udostępniona posiadaczom pecetów, jak i konsol Xbox One oraz PlayStation 4. W tym samym dniu Fallout 76 zostanie także wprowadzony do oficjalnej sprzedaży w serwisie Steam. Dotychczas na PC zmuszeni byliśmy do aktywacji gry poprzez serwis Bethesda.net.

Wastelanders wprowadzi wiele zmian do Fallouta 76, których praktycznie od samego początku domagali się gracze. Najważniejszą z nich będzie nowa kampania fabularna. Wraz z jej pojawieniem się opuszczone do tej pory Appalachy zaludnione zostaną ludzkimi postaciami niezależnymi, tworzącymi różnorodne frakcje walczące o kontrolę nad całym regionem. W trakcie zabawy będziemy mogli wchodzić w interakcje z NPC-ami, wykorzystując klasyczne falloutowe drzewka dialogowe, którym towarzyszyć ma nowy system reputacji, wpływający na nasze relacje z poszczególnymi grupami.

Na graczy czekać mają też zupełnie nowe wyzwania, misje oraz lokacje. Podczas przemierzania pustkowi natkną się oni także na wcześniej niewidziane monstra i przeciwników, których pokonają przy użyciu całkiem świeżego dla serii uzbrojenia. Wszystkie te nowinki będą dostępne w dniu debiutu Wastelanders, oczywiście pod warunkiem, że nie wprowadzą one do gry szeregu nowych bugów i absurdalnych problemów, o których z pewnością poinformujemy.

Możemy zacząć zbierać zakłady, jak wiele błędów i problemów do gry wprowadzi nadchodzące rozszerzenie. - Fallout 76 wraz z Wastelanders zadebiutuje 7 kwietnia również na Steamie. Zwiastun dodatku - wiadomość - 2020-02-05
Możemy zacząć zbierać zakłady, jak wiele błędów i problemów do gry wprowadzi nadchodzące rozszerzenie.
  1. Fallout - strona oficjalna serii
  2. Wszystko o Fallout 76
  3. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego