Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2020, 10:12

autor: Vergil

W Fallout 76 niedługo wybudujemy podziemne schrony

Nadchodząca aktualizacja Stalowy Świt do gry Fallout 76 wprowadzi nie tylko nową linię fabularną, lecz także możliwość budowania podziemnych schronów. Tę drugą funkcję niedługo będzie można sprawdzić na publicznym serwerze testowym.

W SKRÓCIE:
  1. twórcy gry Fallout 76 przygotowują się do wydania aktualizacji Stalowy Świt;
  2. nim ujrzy ona światło dzienne, gracze będą mogli sprawdzić na publicznym serwerze testowym opracowane na jej potrzeby nowości;
  3. jeszcze w tym tygodniu skonstruujemy w swoich bazach podziemne schrony, a w nadchodzących tygodniach przetestujemy zadania z nowej linii fabularnej.

Firma Bethesda Softworks przygotowuje się do oddania w ręce graczy dużej aktualizacji do gry Fallout 76. Update zatytułowany Stalowy Świt przyniesie szereg nowości, na czele z nową linią fabularną oraz możliwością tworzenia podziemnych schronów. Tę drugą funkcję przetestujemy na publicznym serwerze testowym (PTS) jeszcze w tym tygodniu.

W Fallout 76 niedługo wybudujemy podziemne schrony - ilustracja #1
„Więc twierdzisz, że tylko pod ziemią czujesz się bezpiecznie?”

Jak informują deweloperzy, po wybudowaniu w C.A.M.P. drzwi do schronu otrzymamy dostęp do instancjonowanego podziemnego pomieszczenia. Choć autorzy mają w planach oddanie nam do dyspozycji schronów o różnych wielkościach i układach oraz utrzymanych w odmiennych stylach, w zbliżającej się sesji PTS będzie można sprawdzić organoleptycznie tylko trzy ich rodzaje (dodając po jednym z każdego typu do swojego C.A.M.P.).

Co ciekawe, na ich stworzenie przeznaczymy środki niepowiązane z zasobami wykorzystywanymi do budowy głównego obozu, natomiast ich dekorowaniem zajmiemy się za darmo. Wszystko po to, byśmy mogli wykazać się kreatywnością, jednocześnie pozwalając twórcom na sprawdzenie, czy wszystkie opracowane przez nich funkcje działają, jak trzeba.

Co zaś tyczy się pozostałych nowości, jakie Bethesda wprowadzi do Fallouta 76 w aktualizacji Steel Dawnte również zostaną dodane do serwera testowego, aczkolwiek z pewnym opóźnieniem. Mowa między innymi o wyżej wspomnianych zadaniach z nowej linii fabularnej. Nim tak się stanie, spotkamy w świecie gry nowych NPC, jednak przemówią oni do nas zastępczym „robogłosem” (jak określają go twórcy).

Warto jeszcze przypomnieć, że aktualizacja Stalowy Świt jest elementem drugiego etapu rozwoju gry Fallout 76 w 2020 roku. W trzecim, zaplanowanym na zimę, autorzy wprowadzą do tej produkcji przede wszystkim kolejne zadania bezpośrednio związane z Bractwem Stali.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fallout 76
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Poradnik do gry Fallout 76
  4. Wszystko o Fallout 76