Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2021, 11:56

autor: mikos

Fallout 76 może zabrać nas z powrotem do Waszyngtonu

Dataminerzy szukający ukrytych plików w Falloucie 76 natknęli się na miejsce przypominające Waszyngton z Fallouta 3.

Niedawno firma Bethesda podzieliła się z nami planami rozwoju gry Fallout 76, które zostały dość dobrze przyjęte przez społeczność. Najnowsze informacje, które dostały się do sieci, sugerują, że to nie koniec nowości i twórcy mogą zabrać nas z powrotem do Waszyngtonu.

W serwisie Reddit, w wątku dotyczącym Fallouta 76, pojawił się wpis mówiący o tym, że dataminerzy wyciągnęli z plików gry informacje na temat tego, gdzie może zabrać nas gra. Zdają się one sugerować, że jedna z tajemniczych Ekspedycji przeniesie nas do miasta Waszyngton – regionu doskonale znanego fanom Fallouta 3. Wszystkie zrzuty ekranu z miejsca, które przypomina postapokaliptyczną stolicę Stanów Zjednoczonych Ameryki, możecie obejrzeć w serwisie Imgur.

Fallout 76 może zabrać nas z powrotem do Waszyngtonu - ilustracja #1
Dataminerzy znaleźli miejsce przypominające rondo Dupont Circle znajdujące się w centrum miasta Waszyngton.

Wszystkie dostępne w sieci materiały pochodzą podobno ze zhakowanego serwera umożliwiającego wejście do Ekspedycji – nowego trybu gry, który nie jest jeszcze dostępny w trakcie normalnej rozgrywki. W tym miejscu warto zaznaczyć, że większość elementów widocznych na screenach jest niedokończona i nie wiemy, czy trafi kiedykolwiek do Fallouta 76. Jeśli jednak informacje te się potwierdzą, to gracze mogą spojrzeć na tytuł nieco przychylniejszym okiem, bo wiadomo, że nic tak nie poprawia opinii jak nostalgiczne powroty po latach.