Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2020, 13:01

autor: Lazlo

Gracze Fallout 76 odzyskują skradzione przez hakerów przedmioty

Po grudniowym ataku hakerów na świat Fallouta 76 wielu graczy straciło cały swój ekwipunek. Bethesda podjęła jednak stosowne działania celem naprawienia szkód, dzięki czemu gracze odzyskują swoje wyposażenie oraz otrzymują darmowe bonusy.

Logo naprawione… - Gracze Fallout 76 odzyskują skradzione przez hakerów przedmioty - wiadomość - 2020-01-26
Logo naprawione…

Pod koniec grudnia ubiegłego roku dotarła do nas kolejna straszna informacja ze świata Fallouta 76 - hakerzy zaatakowali ponownie i na dużą skalę opróżniali ekwipunki bezbronnych niedobitków… ummm… graczy. Trzeba jednak przyznać, że tym razem Bethesda postarała się o naprawienie powstałych szkód i zadbała o to, by dotknięte atakiem osoby odzyskały utracone „mienie” oraz otrzymały coś w nawiązce.

Fallout 76 walczy o życie

Kopia twojej postaci zostanie przywrócona 22 stycznia 2020. Po przywróceniu postać będzie miała całe wyposażenie, przedmioty oraz złom (100% rzeczy), które posiadała na dzień 20 grudnia 2019 - poinformowała jednego z graczy Bethesda w odpowiedzi na zgłoszenie.

Źródło: reddit.com - Gracze Fallout 76 odzyskują skradzione przez hakerów przedmioty - wiadomość - 2020-01-26
Źródło: reddit.com

Zatem jeśli ktoś padł ofiarą podobnego ataku, to może spodziewać się, że odzyska swoje skarby. Oprócz tego studio dorzuca także tysiące atomów (waluty, za którą można kupować skórki) oraz od 3 do 5 miesięcy dostępu premium - Fallout 1st. Płatna subskrypcja jest dość droga i kosztuje na oficjalnej stronie Bethesdy od 63 zł za miesiąc do 499 zł za rok. Daje ona jednak sporo korzyści takich jak dostęp do prywatnych światów, miesięczne pakiety atomów oraz nieco ekskluzywnej zawartości. Trzeba przyznać – to niezłe zadośćuczynienie.

Gest ze strony producenta został odebrany dość ciepło, jednak z drugiej strony nietrudno zauważyć, że był on podyktowany koniecznością. Tego typu ataki hakerskie mogą odstraszać graczy, zwłaszcza że rozgrywka polega w głównej mierze na grindzie i nabijaniu poziomów. Dlatego jeśli ktoś nagle traci wszystko z powodu oszustów, to ma prawo się po prostu zniechęcić.

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76