Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 grudnia 2020, 13:30

Stwórz art związany z Bractwem Stali i zgarnij świetne nagrody!

Startujemy z konkursem Fallout 76, w którym możecie wygrać sprzęt SteelSeries oraz oficjalne gadżety ufundowane przez marką Bethesda.

Bractwo Stali powróciło do Appalachów w darmowym dodatku „Stalowy Świt” do Fallouta 76. To pierwsza część nowego rozdziału, w którym poznacie historię Pierwszego Korpusu Ekspedycyjnego pod dowództwem Paladyn Leili Rahmani. Oddział przybył z Lost Hills w Kalifornii, żeby odbudować przyczółek Bractwa i rozpocząć kolejny etap misji odbudowy Pustkowi. Zanim to nastąpi, Bractwo musi ponownie nawiązać stosunki z mieszkańcami post-apokaliptycznej Wirginii Zachodniej, na co wpływ mają decyzje podejmowane przez graczy. Dodatek wprowadza nowe wątki fabularne, nowych NPC, zadania i sprzęt związany z Bractwem, który można zdobyć i odblokować w grze.

Wykonaj art związany z frakcją Bractwa Stali

Świętujemy Stalowy Świt specjalnym konkursem: waszym zadaniem jest stworzenie rysunku, artu, obrazu, kolażu lub innej pracy graficznej związanej z Bractwem Stali. Zagrajcie w grę, poznajcie historię Bractwa, uruchomcie wyobraźnię i łapcie za ołówki – na autorki lub autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

Do startu… gotowi…

My już czekamy na Wasze zgłoszenia! Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: https://bractwostali.gry-online.pl/. Swoją pracę możecie zgłosić do 31 grudnia 2020 włącznie. Trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Konkurs trwa od 14 do 31 grudnia 2020 roku. Dokładny regulamin znajdziecie na stronie konkursowej, poniżej zamieszczamy krótką instrukcję jak możecie zgłosić swoją pracę:

  • Aby zgłosić pracę, należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Darmowe konto możesz założyć tutaj.
  • Dowolną techniką graficzną stwórz własny rysunek, art, obraz, kolaż lub inną pracę graficzną związaną z Bractwem Stali.
  • Plik graficzny zatytułowany Twoim nickiem z GRY-OnLine prześlij na maila [email protected] w temacie wpisując „Konkurs Bractwo Stali”, a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine.
  • Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).
  • Swoją pracą możesz pochwalić się w mediach społecznościowych, oznaczając ją hashtagiem #GOLBractwoStali.

Nagrody w konkursie

 

Stwórz art związany z Bractwem Stali i zgarnij świetne nagrody! - ilustracja #1