Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2020, 13:20

autor: Szarmancki

Resident Evil 8: Village wyciekło - sieć zalały spoilery

Rzeka składająca się z przecieków dotyczących Resident Evil Village przepłynęła przez internet. Pojawiły się m.in. spoilery dotyczące głównej linii fabularnej.

Firma Capcom zaliczyła spore potknięcie związane z powstającą produkcją należącą do serii Resident Evil; mianowicie doszło do wycieku wczesnych wersji deweloperskich gry Resident Evil Village. W sieci pojawiło się mnóstwo screenów, na których zaprezentowani zostali przeciwnicy, lokacje, elementy ekwipunku, a nawet ważne fabularne wydarzenia oraz postacie, które do tej pory nie pojawiły się w oficjalnych zwiastunach. Na szczęście według opinii użytkowników, którzy z przeciekami się już zapoznali, wydają się one jedynie zaostrzać apetyt wyczekujących na zaplanowaną na 2021 rok produkcję.

UWAGA!: Poniższe odnośniki mogą zawierać spoilery dotyczące Resident Evil Village.

Dev build leaks | Przecieki fabularne | Plotki i spekulacje

Źródłem przecieków prawdopodobnie jest atak hakerski z początku listopada, przy okazji którego doszło do kradzieży danych Capcomu (czyli twórców RE:Village). Nie wiadomo, czy opisywany przeciek wpłynie na przebieg produkcji, a także na jej debiut rynkowy. Przypominamy, że do tej pory japoński wydawca celował w premierę w 2021 roku.

Gra Resident Evil Village pojawi się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.