Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2020, 12:43

autor: Froozyy

Do Fallout 76 najpewniej trafią zwierzęcy towarzysze

Dzięki sesji pytań i odpowiedzi deweloperów Fallouta 76 na Reddicie dowiedzieliśmy się, że w najbliższej przyszłości w grze najpewniej pojawią się zwierzęcy towarzysze, a także nowe postacie oraz zadania.

W SKRÓCIE:
  • dzięki sesji pytań i odpowiedzi deweloperów Fallouta 76 na Reddicie dowiedzieliśmy się, co najpewniej zostanie dodane do gry w najbliższej przyszłości;
  • twórcy planują wprowadzić m.in. zwierzęcych towarzyszy;
  • oprócz tego pojawią się nowe postacie oraz zadania (być może również takie przedstawiające dalsze losy Bractwa Stali);
  • szczegółowy harmonogram działań obejmujący cały rok ma pojawić się już wkrótce.

Aktualizacja Fallouta 76 zatytułowana Wastelanders zadebiutowała 14 kwietnia tego roku. Do gry dodano m.in. NPC-ów oraz sporo nowej zawartości, dzięki której dobrze mogą bawić się nawet samotni gracze. Według użytkowników Steama wprowadzone zmiany sprawiły, że gra jest lepsza, ale mimo to nie brakuje w niej błędów. Natomiast dzięki sesji pytań na Reddicie, podczas której wypowiadali się deweloperzy Fallouta 76 - Jeff Gardiner i Ferret Baudoin, dowiedzieliśmy się, co jeszcze może trafić do gry w najbliższym czasie.

Do Fallout 76 najpewniej trafią zwierzęcy towarzysze - ilustracja #1
Pies Ochłap z gry Fallout 4.

Twórcy zdradzili, że z racji tego, iż do gry został już zaimplementowany system kompanów, teraz zamierzają wprowadzić do niej towarzyszące graczom zwierzaki. Nie wiadomo jeszcze, czy podobnie jak ludzcy towarzysze będą one dostępne tylko w naszym obozie, czy też wyruszą z nami w świat. Ta druga opcja wydaje się być jednak bardziej prawdopodobna.

Dowiedzieliśmy się także, że w przyszłości do gry zostaną dodane nowe postacie niezależne oraz różne historie i zadania z nimi powiązane. Całkiem możliwe, że obejmą one losy Bractwa Stali, które teraz według Gardinera „uważnie obserwuje Wirginię Zachodnią”. Poza tym twórcy zamierzają także umożliwić graczom m.in. wybór strojów ich towarzyszy oraz wprowadzić system, dzięki któremu będzie możliwe szybkie przełączanie się pomiędzy wcześniej przygotowanymi zestawami profitów (z ang. „perks”). Nowy, szczegółowy harmonogram działań obejmujący cały rok ma pojawić się już wkrótce.

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76