Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2020, 12:15

Mod Fallout 4: New Vegas z nowym trailerem w 10. rocznicę premiery oryginału

W sieci pojawił się nowy zwiastun fanowskiego projektu Fallout 4: New Vegas. Zadebiutował on dokładnie w dziesiątą rocznicę premiery uwielbianej przez wielu produkcji studia Obsidian Entertainment.

Osoby interesujące się sceną modderską gry Fallout 4 z pewnością słyszały o projekcie Fallout 4: New Vegas. Jego twórcy mają spore ambicje – odtworzyć całą zawartość dla wielu kultowej produkcji studia Obsidian Entertainment w tytule firmy Bethesda z 2015 roku, łącznie z pełną ścieżką fabularną i wszystkimi zadaniami. Jak nietrudno się domyślić, wymaga to ogromnego nakładu pracy. Mod znajduje się w przygotowaniu już od około trzech lat i wciąż nie wiadomo, kiedy zostanie ukończony. Dobrą wiadomością jest jednak to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Udowadnia to nowy trailer, który zadebiutował w sieci. Możecie go obejrzeć poniżej.

Najnowszy zwiastun Fallout 4: New Vegas prezentuje fragmenty gameplayu prosto z obecnej wersji modyfikacji. Mamy na nim całkiem sporo strzelania, lecz nie zabrakło też krótkiego spojrzenia na miejsca znane ze zwykłego Fallout: New Vegas, takie jak Goodsprings czy Primm. W tle przygrywa utwór Ragitime Cowboy Joe, który choć nie był obecny w oryginale, dopełnia klimatu całości. Fani produkcji studia Obsidian Entertainment powinni zatem poczuć się jak w domu.

Data publikacji kolejnego trailera projektu Fallout 4: New Vegas nie jest przypadkowa. Stało się to dokładnie w dziesiątą rocznicę premiery oryginału na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Jak być może pamiętacie, mimo ciepłego przyjęcia tytułu przez media branżowe, był on początkowo krytykowany ze względu na liczne błędy techniczne. Miejmy nadzieję, że twórcy modyfikacji nie pokuszą się o ich odtworzenie w ramach nostalgicznej podróży.

Mod Fallout 4: New Vegas z nowym trailerem w 10. rocznicę premiery oryginału - ilustracja #1
W Fallout 4: New Vegas będzie można ponownie odwiedzić pustynię Mojave.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w oryginalne Fallout: New Vegas, a macie taką ochotę, to jego pecetową wersję możecie zakupić między innymi na Steamie oraz GOG.com. Na obu tych platformach tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

  1. Strona internetowa projektu Fallout 4: New Vegas