Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2020, 09:40

autor: Aquma

Fallout 76 będzie rozwijany przez co najmniej rok

Deweloperzy z Bethesda Game Studios – twórcy Fallouta 76 – poinformowali w czasie sesji AMA, że gra będzie rozwijana przez kolejny rok. W ramach nowej zawartości otrzymamy wątek fabularny oraz szereg innych ciekawostek i usprawnień.

Fallout 76 będzie rozwijany przez co najmniej rok - ilustracja #1
Wastelanders to nie koniec.

W SKRÓCIE:

  1. Fallout 76 będzie rozwijany przez kolejny rok;
  2. otrzymamy nowy wątek fabularny poświęcony Brotherhood of Steel, legendarne perki, ubrania dla towarzyszy, poprawki balansu gry i usprawnienia interfejsu.

Fallout 76 doczekał się niedawno sporego dodatku Wastelanders, który wprowadził do produkcji studia Bethesda Softworks bohaterów niezależnych. Wygląda na to, że deweloperzy nie zamierzają poprzestać na tym rozszerzeniu – plany rozwoju gry są ambitne i obejmują rok aktualizacji dodających nową zawartość. Informacja pojawiła się w odpowiedzi na pytanie w czasie sesji AMA (ang. ask me anything – zapytaj o cokolwiek) zorganizowanej na forum Reddit.

Możemy się spodziewać nowego wątku fabularnego powiązanego z Braterstwem Stali (ang. Brotherhood of Steel), legendarnych perków (trafią do gry latem) i kolejnych ubrań dla towarzyszy. Deweloperzy planują też rozbudowanie systemu obozowisk oraz poprawki dotyczące balansu rozgrywki (szczególnie zachowania poszczególnych broni). Fallout 76 otrzyma również usprawnienia interfejsu – system do szukania grupy i być może czat tekstowy (ten ostatni wyłącznie na PC).

Przypominamy, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł spotkał się z dość chłodnym przyjęciem ze strony zarówno ekspertów, jak i graczy (w naszej recenzji otrzymał notę 5,5/10), co miało związek m.in. z licznymi bugami i problemami technicznymi.

  1. Fallout 76 – strona oficjalna
  2. Fallout 76 – poradnik
  3. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  4. 5 rzeczy, za które pokochałem Fallouta 76 [SERIO]

Ostatnia aktualizacja: 2020-05-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76