Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2020, 10:40

autor: Adrian Werner

EA Play 2020 – podano termin konferencji z nowymi grami

Firma Electronic Arts nie zamierza odwoływać swojej czerwcowej konferencji. Impreza EA Play Live odbędzie się jednak wyłącznie w formie cyfrowej.

Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez związanych z grami. Część organizatorów postanowiła jednak zastąpić je wirtualnymi prezentacjami. Takie plany ogłosiła firma Electronic Arts względem konferencji EA Play Live, która odbędzie się w tym roku 12 czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego. W trakcie pokazu najpewniej zobaczymy po raz pierwszy tegoroczne odsłony gier sportowych, ale liczymy również na inne projekty.

Transformacja tej akurat imprezy będzie łatwa, gdyż już w zeszłym roku jej główną atrakcją były streamy zapowiedzi nowych produkcji oraz świeżych materiałów wideo. W Los Angeles udostępniano również grywalne wersje odwiedzającym, ale nie był to kluczowy element całego wydarzenia, więc rezygnacja z niego nie będzie dużą stratą.

EA Play Live jest jedną z wielu sieciowych imprez zaplanowanych na najbliższe miesiące. Taką formę przybiorą tegoroczne edycje targów gamescom i konferencji PC Gaming Show 2020. Będziemy mogli śledzić również takie cyfrowe wydarzenia, jak Summer of Gaming, Steam Game Festival: Summer Edition czy Summer Game Fest.

  1. Electronic Arts – oficjalna strona firmy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach