Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2020, 14:52

autor: Froozyy

Koniec samotnej zabawy w Fallout 76 - drużyny publiczne trafią do gry

Wraz z 20. aktualizacją gry Fallout 76 do produkcji trafią tzw. drużyny publiczne, dzięki którym gracze będą mogli łączyć się w grupy nie tylko ze znajomymi. Od teraz można także zabezpieczyć swoje konto za pomocą wieloetapowej autoryzacji.

Koniec samotnej zabawy w Fallout 76 - drużyny publiczne trafią do gry - ilustracja #1
Funkcja drużyn publicznych trafi do Fallouta 76.

Do Fallouta 76 zmierza 20. aktualizacja, więc deweloperzy z tej okazji postanowili przedstawić graczom nadchodzące w niej zmiany oraz nowości. Przede wszystkim do gry wprowadzone zostaną tzw. drużyny publiczne, czyli funkcja, dzięki której gracze będą mogli łączyć się w grupy nie tylko ze znajomymi. Od teraz również każdy może zabezpieczyć swoje konto za pomocą wieloetapowej autoryzacji. Dokładną instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie pod tym adresem.

Drużyny publiczne w Fallout 76

Do tej pory w Falloucie 76 gracze nie mogli się łączyć w grupy z innymi, jeśli ci nie znajdowali się na ich liście przyjaciół. Deweloperzy postanowili jednak wprowadzić funkcję drużyn publicznych (składających się z maksymalnie czterech osób). Z poziomu menu społecznościowego można zobaczyć listę istniejących drużyn w naszym świecie (te są również widoczne na mapie) i dołączyć do wybranej. Każda ekipa będzie miała opisany wspólny cel rozgrywki (np. polowanie lub eksploracja), dzięki czemu znajdziemy graczy o podobnych zainteresowaniach. Zabawa w takiej formie zapewni dodatkowe bonusy.

Przypomnijmy, że 14 kwietnia do Fallouta 76 trafiła ogromna aktualizacja zatytułowana Wastelanders, która wprowadziła do gry m.in. NPC-ów oraz sporo zawartości, dzięki której dobrze mogą bawić się nawet samotni gracze. Darmowy dodatek zebrał całkiem niezłe opinie, a fani przyznali, że gra prezentuje się znacznie lepiej. W maju twórcy przedstawili pierwsze szczegóły kolejnych aktualizacji. Dowiedzieliśmy się, że wraz z nadchodzącymi zmianami do gry trafią tzw. sezony. Wtedy również zostanie przerobiony obecny system wyzwań, który ma przypominać coś na wzór przepustki sezonowej (tej z Fortnite’a i podobnych mu gier) - za wbijanie kolejnych rang wyzwań przyznawane będą nagrody.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76