Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2020, 09:04

Wastelanders – NPC na gameplayu z dodatku do Fallout 76

Firma Bethesda Softworks zaprezentowała nowy gameplay z dużego dodatku do Fallouta 76, zatytułowanego Wastelanders. DLC zadebiutuje 7 kwietnia i wprowadzi do gry bohaterów niezależnych.

Bohaterowie niezależni zmierzają do postapokaliptycznego świata Fallouta 76. - Wastelanders – NPC na gameplayu z dodatku do Fallout 76 - wiadomość - 2020-03-11
Bohaterowie niezależni zmierzają do postapokaliptycznego świata Fallouta 76.

W SKRÓCIE:

  1. mamy nowy gameplay z DLC Wastelanders do Fallouta 76;
  2. materiał skupia się na interakcji z bohaterami niezależnymi.

W czasie własnego wydarzenia Game Days 2020 firma Bethesda Softworks zaprezentowała nowy gameplay z Wastelanders – dużego dodatku do Fallouta 76, który wprowadzi do gry ludzkie postacie niezależne. Materiał trwa blisko siedemnaście minut i nie jest okraszony komentarzem dewelopera. Znajdziecie go poniżej.

Film skupia się na interakcjach z NPC-ami (ang. non-player character – postać, która nie jest sterowana przez gracza). Widzimy zalążki powiązanego z nimi wątku fabularnego, a także RPG-owy system dialogowy, którego podstawowe założenia deweloperzy przedstawili pod koniec lutego. Warto odnotować, że gracz natrafia na bohaterów niezależnych zaraz po opuszczeniu atomowego bunkra (czyli na samym początku gry).

Przypominamy, że dodatek Wastelanders zostanie udostępniony za darmo wszystkim posiadaczom Fallouta 76. Stanie się to wraz z debiutem gry na Steamie – 7 kwietnia. DLC trafi na wszystkie platformy, na których wydano omawiany tytuł (mowa o komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One).

  1. Fallout 76 – strona oficjalna
  2. Fallout 76 – poradnik
  3. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego