Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2020, 13:00

Mod przemieni Fallout: New Vegas w Star Wars RPG

Trwają prace nad modyfikacją Star Wars Open Worlds, która ma przemienić grę Fallout: New Vegas w produkcję RPG osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen. Ma ona zawierać między innymi 12 planet do eksploracji, w pełni udźwiękowione dialogi oraz wątek fabularny.

W SKRÓCIE
  1. Powstaje modyfikacja Star Wars Open Worlds do gry Fallout: New Vegas.
  2. Zaoferuje ona przygodę w świecie Gwiezdnych wojen – 12 planet dostępnych do zwiedzania, główny wątek pełen wyborów, w pełni udźwiękowione dialogi, liczne bronie, ulepszony system craftingu i wiele więcej.
  3. Niestety, jak na razie nie istnieje żadna wersja moda dostępna publicznie.

Miłośnicy komputerowych RPG-ów będący jednocześnie fanami Gwiezdnych wojen raczej nie mogą narzekać na zbyt wiele produkcji osadzonych w uniwersum George'a Lucasa, które należą do ich ulubionego gatunku. Od czasu premiery obu części cyklu Knights of the Old Republic i późniejszego MMORPG The Old Republic na tym polu jest raczej „biednie”. Graczom pozostają zatem różnego rodzaju nieoficjalne projekty. Jeden z nich, Star Wars Open Worlds do gry Fallout: New Vegas, powstaje już od dłuższego czasu. Poniżej możecie obejrzeć jedną z jego prezentacji.

Głównymi twórcami Star Wars Open Worlds są Tank_Girl444 oraz Karim Najib, którym okazyjnie pomagają Advent, Cpt Rex, Dragbody oraz Samtron. Nie jest to ekipa specjalnie okazała, a cele, które sobie założyła, są dość ambitne. Zabawę rozpoczniemy od stworzenia własnej postaci – będziemy mogli zdecydować o jej rasie, wyglądzie oraz umiejętnościach. Gdy już to zrobimy, rzucimy się w wir przygody. Tytuł ma zaoferować rozbudowany, pełen wyborów wątek główny, który będzie można ukończyć krocząc ścieżką jasnej strony mocy, ciemnej strony mocy, bądź też zdecydować się pozostać jak najbardziej neutralnym. W jego ramach odwiedzimy 12 otwartych na eksplorację planet, pełnych unikalnych, udźwiękowionych bohaterów (pojawi się opcja rekrutacji części z nich do naszej drużyny), zadań pobocznych, różnorodnych frakcji, przeciwników itp.

Zainteresowani? A to jeszcze nie koniec. Według obietnic, w Star Wars Open Worlds znajdzie się również odświeżony interfejs, możliwość wcielenia się w łowcę nagród, mnóstwo broni, ulepszony system wytwarzania przedmiotów i wiele więcej. Fani Gwiezdnych wojen powinni być zatem usatysfakcjonowani.

Niestety, modyfikacja Star Wars Open Worlds wciąż nie posiada żadnej grywalnej wersji udostępnionej publicznie. Twórcy nie podali też, kiedy takowa się pojawi. Lecz gdy to się stanie, będzie ona dostępna do ściągnięcia w tym miejscu.

Jeśli mielibyście jakieś dodatkowe pytania związane z projektem Star Wars Open Worlds, to możecie odwiedzić jego oficjalny serwer na Discordzie, gdzie twórcy odnoszą się do wszelkich wątpliwości i na bieżąco dzielą się nowymi materiałami z modyfikacji. Znajdziecie go tutaj.

  1. Oficjalna strona projekty Star Wars Open Worlds