Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2020, 13:07

autor: Froozyy

Bethesda jest zaskoczona tym, że gracze Fallouta 76 wolą zawartość PvE

Wiceprezes Bethesdy ds. globalnego marketingu i komunikacji, Pete Hines, twierdzi, że deweloperzy są zaskoczeni tym, iż gracze Fallouta 76 wolą zawartość PvE od PvP. Przyznaje jednak, że twórcy mogli początkowo nie zrozumieć swoich odbiorców.

Wszystko wskazuje na to, że gracze Fallouta 76 chcą więcej zawartości PvE. - Bethesda jest zaskoczona tym, że gracze Fallouta 76 wolą zawartość PvE - wiadomość - 2020-03-02
Wszystko wskazuje na to, że gracze Fallouta 76 chcą więcej zawartości PvE.
W SKRÓCIE:
  • 7 kwietnia zadebiutuje darmowy dodatek do Fallouta 76Wastelanders;
  • wprowadzi on sporo nowej zawartości PvE, której od dawna chcą gracze;
  • wiceprezes Bethesdy ds. globalnego marketingu i komunikacji, Pete Hines, przyznaje, że twórcy są zaskoczeni tym, iż społeczność woli PvE od PvP;
  • Wastelanders to dopiero początek wsparcia oraz nowej zawartości, ale szczegóły dotyczące kolejnych rozszerzeń zostaną ujawnione później.

7 kwietnia 2020 roku zadebiutuje Wastelanders, czyli spory darmowy dodatek do gry Fallout 76. To wtedy też produkcja trafi na platformę Steam. Rozszerzenie wprowadzi wiele zmian – najważniejszą z nich będzie nowa kampania fabularna, wraz z którą lokacja Appalachy zostanie zaludniona postaciami niezależnymi, tworzącymi różnorodne frakcje walczące o kontrolę nad całym regionem. Gracze dostaną możliwość interakcji z NPC-ami za pomocą klasycznego systemu dialogów.

Wastelanders wydaje się więc być próbą pójścia przez twórców w zupełnie innym kierunku, niż planowali jeszcze przy premierze gry. Teraz nacisk zostanie położony na zawartość PvE, ponieważ, jak się okazuje, znaczna część społeczności woli ją od PvP. Wiceprezes Bethesdy ds. globalnego marketingu i komunikacji, Pete Hines, uważa nawet, że deweloperzy po prostu wcześniej nie zrozumieli swoich odbiorców, a dopiero teraz wyciągają odpowiednie wnioski (podajemy za serwisem USgamer).

Cóż, naszym zamiarem od zawsze było umieszczenie treści, jakie już mamy przygotowane, i zobaczenie, co myślą o nich gracze, a następne rzeczy robimy już z myślą o ich poprzedniej reakcji. Tak więc byliśmy zaskoczeni, jak niewiele osób chce brać udział w PvP, oraz jak wiele z nich woli po prostu zawartość PvE.

Hines zaznaczył również, że rozszerzenie Wastelanders to tylko początek wsparcia oraz nowej zawartości dla Fallouta 76. Twórcy mają plany na kolejne rzeczy (które ukażą się w tym roku), ale zanim zaczną o nich mówić, chcą się w pełni zająć premierą dodatku. Przypomnijmy, że ten ukaże się 7 kwietnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Warto również nadmienić, że kilka dni temu na imprezie PAX East 2020 pokazano 17-minutowy gameplay z Wastelanders. Możecie go obejrzeć poniżej.

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76