Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2020, 17:56

autor: Vergil

Fallout 76 na Steamie za darmo dla osób, które mają grę na Bethesda.net

Firma Bethesda Softworks przygotowała ograniczone czasowo bonusy dla graczy z okazji premiery gry Fallout 76 na Steamie. Wydawca poinformował również, że pomiędzy platformą firmy Valve a Bethesda.net nie będzie można przenosić subskrypcji Fallout 1st oraz zgromadzonych Atomów.

W SKRÓCIE:
  1. łącząc swoje konta Steam i Bethesda.net przed 13 kwietnia, zapewnimy sobie dostęp do darmowego egzemplarza gry Fallout 76 na platformie Valve;
  2. dodatkowo otrzymamy gratis kompilację Fallout Classic Collection, która będzie czekać też na każdego, kto nabędzie omawiany tytuł na Steamie w dniach 14-28 kwietnia;
  3. pomiędzy obiema platformami będzie można swobodnie przenosić wszystko poza zgromadzonymi Atomami i subskrypcją Fallout 1st.

Na niecałe dwa tygodnie przed premierą gry Fallout 76 na platformie Steam firma Bethesda Softworks ogłosiła, że z tej okazji przygotowała dla graczy specjalne bonusy. Najważniejszym z nich jest darmowy egzemplarz steamowej wersji gry dla każdego, kto nabył ją na platformie Bethesda.net. Wszystko, co należy zrobić, by go otrzymać, to przejście pod ten adres i połączenie swojego konta Steam z profilem na platformie Bethesdy. Trzeba jednak się z tym pospieszyć, gdyż można tego dokonać do 13 kwietnia godziny 5:59 polskiego czasu.

Na tym nie koniec, gdyż gracze, którzy połączą swoje konta na obu platformach lub kupią Fallouta 76 na Steamie w dniach 14-28 kwietnia, otrzymają gratis kompilację Fallout Classic Collection, która zawiera gry Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Fallout 76 na Steamie za darmo dla osób, które mają grę na Bethesda.net - ilustracja #1
NPC to wielcy nieobecni podstawowej wersji gry Fallout 76.

Wydawca podzielił się również szczegółami na temat transferu postępów pomiędzy platformą Bethesda.net a Steamem i vice versa. Jak się okazuje, z powodów technicznych będzie można swobodnie przenosić pomiędzy nimi wszystko poza subskrypcją Fallout 1st oraz zgromadzonymi Atomami. Ograniczenie to nie dotyczy jednak przedmiotów zakupionych w Atomowym Sklepie (pod warunkiem, że będziemy bawić się na połączonych ze sobą kontach). Twórcy polecają graczom wydać zgromadzone Atomy przed zmianą platform, natomiast subskrybenci Fallout 1st powinni zgłosić się do działu obsługi klienta w celu sprawdzenia dostępnych możliwości.

Warto jeszcze dodać, że nawet jeśli mamy zainstalowaną grę zakupioną na platformie Bethesda.net, chcąc sprawdzić jej steamową wersję, będziemy musieli pobrać ją od nowa.

Przypomnijmy, że Fallout 76 z aktualizacją Wastelanders pojawi się na platformie Steam 14 kwietnia. Wspomniany update nie tylko znacznie rozbudowuje warstwę fabularną pierwowzoru, lecz także wprowadza postacie neutralne z prawdziwego zdarzenia.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Fallout 76 – poradnik do gry
  4. Wszystko o Fallout 76