Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2008, 16:05

Światowa premiera nowej odsłony Runaway na początku przyszłego roku

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane na początku przyszłego roku.

Wówczas na rynek trafią aż trzy wersje kolejnej już odsłony przygód Briana i Giny. Runaway: A Twist of Fate powstaje bowiem na konsole Nintendo Wii i DS, a także komputery klasy PC. Odznaczać ma się ponadto głębszą i zdecydowanie mroczniejszą fabułą niż dotychczasowe części Runaway. Ma to zapewnić pomysł osadzenia głównego jej wątku w Japonii.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia pierwszych grafik przedstawiających Runaway: A Twist of Fate. Znajdziecie je na łamach serwisu Worthplaying.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej