Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2008, 16:05

autor: Jiker

Światowa premiera nowej odsłony Runaway na początku przyszłego roku

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane na początku przyszłego roku.

Wówczas na rynek trafią aż trzy wersje kolejnej już odsłony przygód Briana i Giny. Runaway: A Twist of Fate powstaje bowiem na konsole Nintendo Wii i DS, a także komputery klasy PC. Odznaczać ma się ponadto głębszą i zdecydowanie mroczniejszą fabułą niż dotychczasowe części Runaway. Ma to zapewnić pomysł osadzenia głównego jej wątku w Japonii.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia pierwszych grafik przedstawiających Runaway: A Twist of Fate. Znajdziecie je na łamach serwisu Worthplaying.