Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2017, 10:08

autor: Góral

Sony ujawnia gry planowane na 2017 rok - Detroit: Become Human nie załapał się na listę

Firma Sony opublikowała dwuminutowy zwiastun prezentujący gry, które ukażą się jako konsolowe "ekskluzywy" na PlayStation 4 i PlayStation VR w bieżącym roku.

Firma Sony opublikowała widoczny poniżej zwiastun, przedstawiający ekskluzywne konsolowe hity przeznaczone na PlayStation 4 i PlayStation VR, które ukażą się w bieżącym roku. Pierwszym z wymienionych jest Gran Turismo Sport od studia Polyphony Digital, czyli kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Następną pozycją pokazaną na materiale wideo jest slasher Hellblade: Senua's Sacrifice, który pojawi się także na PC-tach. Jeszcze ciekawiej zapowiada się Horizon: Zero Dawn – sandbox z mechanicznymi dinozaurami od Guerrilla Games. Z innych interesujących produkcji warto wspomnieć chociażby o kolejnym slasherze w postaci Nier: Automata od mistrzów gatunku, czyli studia PlatinumGames czy też strzelance Farpoint, jawiącej się jako jedna z najlepszych gier zmierzających w kierunku PlayStation VR. Pozostałe tytuły wypisaliśmy nieco dalej.

Co ciekawe, do zwiastuna wkradły się także dwie gry, które nie ukażą się w tym roku – mowa o Detroit: Become Human i Dreams. Okazało się, że to zwykły błąd, co potwierdził prezes Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios – Shuhei Yoshida. Warto też wspomnieć, że na liście brakuje takich tytułów jak God of War, Days Gone i Spider-Man, więc chyba na nie poczekamy nieco dłużej.

Gry na PlayStation 4 i PlayStation VR planowane na 2017 rok:

Detroit: Become Human, choć obecne na zwiastunie, nie ukaże się w bieżącym roku. - Sony ujawnia gry planowane na 2017 rok - Detroit: Become Human nie załapał się na listę - wiadomość - 2017-01-03
Detroit: Become Human, choć obecne na zwiastunie, nie ukaże się w bieżącym roku.

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
TWOIM ZDANIEM

Na który z wymienionych ekskluzywnych tytułów na PS4 czekasz najbardziej?

Horizon: Zero Dawn
38,9%
Uncharted: The Lost Legacy
22,5%
Persona 5
10,3%
Gran Turismo Sport
7,5%
NiOh
5,1%
Nier: Automata
3,8%
Hellblade: Senua's Sacrifice
2,8%
Gravity Rush 2
1,6%
Yakuza Zero
1,2%
WipEout: Omega Collection
1,2%
Knack 2
1%
New Everybody’s Golf
0,6%
Farpoint
0,6%
MLB: The Show
0,4%
Pyre
0,4%
World of Warrlors
0,4%
Nex Machina
0,4%
PaRappaThePrapper Remastered
0,4%
Starblood Arena
0,4%
Drawn to Death
0,2%
Matterfall
0,2%
Zobacz inne ankiety
Detroit: Become Human

Detroit: Become Human