Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka Dreams (PS4)

Dreams PS4

Stworzona wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4 nietypowa przygodówka akcji, za której powstanie odpowiada znane z serii LittleBigPlanet studio Media Molecule.

Zręcznościowe | multiplayer | PlayStation Move | eksperymentalne/artystyczne | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Dreams (PS4)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

2019

Dreams to opracowana z myślą o konsoli PlayStation 4 przygodowa gra akcji. Projekt wyprodukowało znane z Tearaway i serii LittleBigPlanet studio Media Molecule.

Akcja gry toczy się w realiach snów, które generowane są przez samych użytkowników. Produkcja jest w pełni trójwymiarową przygodową grą akcji, w której możemy znaleźć m.in. walkę, rozwiązywanie zagadek, eksplorację, a nawet sekcje wyścigowe. Tylko od graczy zależy, jakie wyzwania zaoferują w swoich kreacjach. Wszystkie utworzone sny stają się potem częścią wielkiego sieciowego uniwersum, otwartego do zwiedzania przez całą społeczność.

Położenie nacisku na twórczość fanów wymagało odpowiednich narzędzi służących do produkcji autorskiej zawartości. Studio Media Molecule postawiło na nietypowy system, w którym kreacja odbywa się głównie poprzez rysowanie kształtów ruchami pada w powietrzu. Całość została opracowana tak, abyśmy mogli błyskawicznie tworzyć całe światy

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 262 głosów czytelników.

Gry podobne do Dreams

Wymagania wiekowe Dreams

odpowiednia dla każdego wieku

Dreams od Media Molecule nadejdzie w 2018 roku
Dreams od Media Molecule nadejdzie w 2018 roku

wiadomość8 grudnia 2017

Fani twórczości studia Media Molecule długo musieli czekać na premierę kolejnego dzieła tej ekipy. Na szczęście w przyszłym roku ich udręka dobiegnie końca, co zdradził zwiastun przygotowany z myślą o tegorocznym The Game Awards.

Wieści ze świata (Football Manager 2016, Outlast 2, Dreams) 29/10/2015
Wieści ze świata (Football Manager 2016, Outlast 2, Dreams) 29/10/2015

wiadomość29 października 2015

Dziś piszemy m.in. o starcie beta-testów Football Managera 2016, ewentualnej dzisiejszej zapowiedzi Outlast 2 oraz o możliwości eksportowania poza grę wszystkich kreacji w Dreams. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet
Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet

wiadomość27 października 2015

Studio Media Molecule pochwaliło się nowym materiałem wideo, na którym dwóch deweloperów omawia różne aspekty i prezentuje fragmenty rozgrywki z powstającej gry Dreams.

Dreams nowym projektem autorów LittleBigPlanet i Tearaway
Dreams nowym projektem autorów LittleBigPlanet i Tearaway

wiadomość16 czerwca 2015

Znane z LittleBigPlanet i gry Tearaway studio Media Molecule zapowiedziało grę Dreams, w której będziemy eksplorowali światy wygenerowane przez samych graczy.