Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka StarBlood Arena (PS4)

StarBlood Arena PS4

Opracowana z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej futurystyczna strzelanina autorstwa niezależnego studia WhiteMoon Dreams.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | mechy i roboty | multiplayer | kooperacja | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka StarBlood Arena (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

11kwietnia2017

11kwietnia2017

pudełko PL

11kwietnia2017

PSN

Starblood Arena to futurystyczna strzelanina opracowana przez niezależne studio WhiteMoon Dreams z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej. Produkcja, dla której inspirację stanowił legendarny Descent, trafiła na platformę PS4.

Mechanika

W StarBlood Arena przejmujemy kontrolę nad specjalnymi, bojowymi kapsułami, zdolnymi do poruszania się w przestrzeni w oderwaniu od praw fizyki i bierzemy udział w efektownych starciach rozgrywanych na podziemnych arenach. Do naszej dyspozycji oddano dziewięciu pilotów, zróżnicowanych pod kątem stylu gry i preferowanej broni oraz strategii bojowej.

Każda z tak zwanych APEX Battle Pods jest podatna na odblokowywane w toku zabawy modyfikacje – do własnych preferencji możemy dostosować nie tylko ich kolorystykę, lecz także wizualne dodatki oraz wpływające na przebieg zmagań mody. Pojazdy odznaczają się niezwykłą zwrotnością – kluczem do sukcesu jest opanowanie do perfekcji sztuki wykonywania szybkich uników i korzystania z dopalacza. Podczas rozgrywki możemy swobodnie rozglądać się po kabinie kapsuły przy pomocy ruchów głowy; w ten sposób namierzamy również cele.

Tryby gry

W StarBlood Arena na platformie PS4 bawić się można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych. Z myślą o samotnikach przygotowano tryb single player, z kolei wieloosobowa rozgrywka może toczyć się w czterech wariantach: Carnage, stanowiącym wariację na temat klasycznego Deathmatcha; Team Carnage, czyli Deathmatchu drużynowym; Invaders, w którym maksymalnie czterech zawodników odpiera ataki kolejnych fal przeciwników; Gridiron – zespołowych zmaganiach na punkty.

Kwestie techniczne

StarBlood Arena cechuje się przyzwoitą, trójwymiarową oprawą graficzną, wzbogaconą o liczne efekty specjalne. Wrażenie robi jednak przede wszystkim płynność animacji – z uwagi na specyfikę gry, deweloperzy musieli przywiązać do tego jej aspektu szczególnie dużą wagę, chcąc uniknąć negatywnych konsekwencji związanych ze zbyt długą zabawą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 0,3 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 149,90 PLN

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do StarBlood Arena

Klasyfikacja PEGI StarBlood Arena

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.