Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4PC
Okładka Headmaster (PS4)

Headmaster

Przygotowana przez ekipę Frame Interactive gra zręcznościowa na konsolę PlayStation 4 i gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. W grze Headmaster wcielamy się w rolę piłkarza, który ze względu na słabe wyniki został usunięty z drużyny i oddelegowany do tzw.

Zręcznościowe | FPP | Oculus Rift | PlayStation VR | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

Okładka Headmaster (PS4)

data premiery gry:

13paź2016

PS4

30sie2017

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Headmaster na PS4 i PC to swego rodzaju rozbudowana minigierka pod gogle rzeczywistości wirtualnej, w której strzelamy główką do rozmaitych celów, otrzymując za to punkty.

Gracze wcielają się w piłkarza, który został wyrzucony ze swojej drużyny ze względu na słabe wyniki. W związku z tym zostaliśmy oddelegowani do ośrodka Football Improvement Center, gdzie musimy poprawić swoje umiejętności i odzyskać zaufanie włodarzy klubu… starając się nie popaść w obłęd. Zabawę okraszono bowiem surrealistycznym klimatem i sporą dawką zakręconego humoru.

Rozgrywka może odbywać się zarówno w singlu, jak i w lokalnym multiplayerze, a zasady zabawy są bardzo proste. Do naszych zadań należy bowiem główkowanie. Oczywiście nie chodzi o bezmyślne odbijanie piłki, lecz o strzelanie do celów. Czasami jest to łatwe, gdyż tabliczki z punktami stoją nieruchomo, a kolejne podania otrzymujemy co kilka sekund. W innym przypadku musimy jednak wykazać się nie lada refleksem, gdyż w naszą stronę posyłane są kolejne piłki, jedna za drugą. Następnym razem bramka chroniona jest przez tablicę, kiedy indziej stoimy niejako tyłem do celów itd. Tak czy siak, jakoś trzeba radzić sobie w każdych warunkach i zdobyć wymaganą do zaliczenia poziomu ilość punktów.

Ze względu na prostotę rozgrywki, Headmaster na PS4 i PC świetnie nadaje się jako party game, czyli produkcja towarzyska na rozmaite imprezy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 1,2 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Headmaster

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Headmaster

Sony PlayStation 4

Sony PlayStation 4

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation VR
Project Morpheus - zapowiedziano nowe gry, w tym Rigs od studia Guerrilla Games
Project Morpheus - zapowiedziano nowe gry, w tym Rigs od studia Guerrilla Games

wiadomość16 czerwca 2015

Podczas targów E3 zapowiedziano kilka nowych gier przeznaczonych dla gogli rzeczywistości wirtualnej Project Morpheus. Poznjaliśmy m.in. strzelankę Rigs od studia Guerrilla Games, przygodówki Godling i Wayward Sky, a także zręcznościówkę Headmaster.

PS4
PC