Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Drawn to Death (PS4)

Drawn to Death PS4

Dostępna w modelu free-to-play wieloosobowa strzelanina autorstwa studia o nieco przydługiej nazwie The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency.

Akcji | zagraj za darmo | multiplayer | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Drawn to Death (PS4)

data premiery gry w wersji PS4:

4kwietnia2017

4kwietnia2017

PSN

Drawn to Death na PS4 to produkcja stworzona przez studio The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency. Zespół ten został założony w 2014 roku przez Davida Jaffe, słynnego projektanta gier wideo, znanego przede wszystkim z serii God of War. Tytuł rozprowadzany jest w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Mechanika

Produkcja jest trzecioosobową strzelanką przeznaczoną do zabawy w trybach multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Akcja Drawn to Death na PS4 rozgrywa się w świecie wykreowanym przez nudzącego się na lekcjach ucznia, który rysuje rozmaite bazgroły w swoim zeszycie. Na początku rozgrywki gracze wybierają jedną z unikalnych postaci, dysponujących wyjątkowymi zdolnościami oraz atakami specjalnymi. Rozgrywka jest szybka i dynamiczna. Bohaterowie mogą nie tylko chodzić, ale także biegać, wykonywać podwójny skok, z łatwością dostawać się na umieszczone wysoko punkty itd. Poszczególne areny skrywają rozmaite sekrety, bronie i power-upy, aczkolwiek celem twórców było stworzenie systemu, który wynagradza nasze umiejętności podczas walki, a nie zdolności odkrywcze.

Kwestie techniczne

Drawn to Death na PS4 wyróżnia się niecodziennym stylem graficznym. Deweloperzy starali się jak najdokładniej odwzorować szkolne „malunki”, wykonywane przez uczniów w zeszytach czy też na ławkach. W ten sposób stworzono nie tylko same lokacje, ale także wojowników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 2.7 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Drawn to Death

Klasyfikacja PEGI Drawn to Death

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.
Powrót Quake’a oraz okręty francuskie w World of Warships - Sieciowe Wieści (7/04/2017)

wiadomość7 kwietnia 2017

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowej łacie w Survarium, debiucie Drawn to Death, dacie premiery Cloud Pirates, filmowym DLC The Fate of the Furious do Rocket League oraz o nowej nacji (Francji) w World of Warships. Zapraszamy!

Sieciowa strzelanka Drawn to Death w kwietniowej ofercie PlayStation Plus
Sieciowa strzelanka Drawn to Death w kwietniowej ofercie PlayStation Plus

wiadomość16 marca 2017

Sieciowa strzelanka Drawn to Death studia The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency trafi w kwietniu do posiadaczy PlayStation Plus. Będzie to jednocześnie premiera gry.

Drawn to Death - zapowiedziano sieciową strzelankę z akcją osadzoną w zeszycie licealisty
Drawn to Death - zapowiedziano sieciową strzelankę z akcją osadzoną w zeszycie licealisty

wiadomość7 grudnia 2014

Podczas PlayStation Experience zapowiedziano grę Drawn to Death, czyli sieciową strzelankę, której styl graficzny zainspirowały bazgroły w zeszytach licealistów. Głównym projektantem tytułu jest David Jaffe, czyli twórca, który pełnił tę samą rolę przy wczesnych odsłonach serii Twisted Metal i God of War.