Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Drawn to Death (PS4)
OkładkaDrawn to Death (PS4)

Drawn to Death PS4

Dostępna w modelu free-to-play wieloosobowa strzelanina autorstwa studia o nieco przydługiej nazwie The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency.

Akcji | zagraj za darmo | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Drawn to Death Premiera PS4

4kwietnia2017

PSN

4kwietnia2017

Gry podobne do Drawn to Death

Warframe

Helldivers

Matterfall

Drawn to Death na PS4 to produkcja stworzona przez studio The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency. Zespół ten został założony w 2014 roku przez Davida Jaffe, słynnego projektanta gier wideo, znanego przede wszystkim z serii God of War. Tytuł rozprowadzany jest w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Mechanika

Produkcja jest trzecioosobową strzelanką przeznaczoną do zabawy w trybach multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Akcja Drawn to Death na PS4 rozgrywa się w świecie wykreowanym przez nudzącego się na lekcjach ucznia, który rysuje rozmaite bazgroły w swoim zeszycie. Na początku rozgrywki gracze wybierają jedną z unikalnych postaci, dysponujących wyjątkowymi zdolnościami oraz atakami specjalnymi. Rozgrywka jest szybka i dynamiczna. Bohaterowie mogą nie tylko chodzić, ale także biegać, wykonywać podwójny skok, z łatwością dostawać się na umieszczone wysoko punkty itd. Poszczególne areny skrywają rozmaite sekrety, bronie i power-upy, aczkolwiek celem twórców było stworzenie systemu, który wynagradza nasze umiejętności podczas walki, a nie zdolności odkrywcze.

Kwestie techniczne

Drawn to Death na PS4 wyróżnia się niecodziennym stylem graficznym. Deweloperzy starali się jak najdokładniej odwzorować szkolne „malunki”, wykonywane przez uczniów w zeszytach czy też na ławkach. W ten sposób stworzono nie tylko same lokacje, ale także wojowników.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 2.7 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Drawn to Death

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.