Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2017, 10:17

Sieciowa strzelanka Drawn to Death w kwietniowej ofercie PlayStation Plus

Sieciowa strzelanka Drawn to Death studia The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency trafi w kwietniu do posiadaczy PlayStation Plus. Będzie to jednocześnie premiera gry.

Poznaliśmy pierwszą grę, która w kwietniu trafi do subskrybentów programu PlayStation Plus. To sieciowa strzelanka Drawn to Death, autorstwa studia o wdzięcznej nazwie The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency. Produkcja pojawi się w ofercie Plusa 4 kwietnia wyłącznie na PlayStation 4 i, co ciekawe, będzie to jednocześnie premiera tego tytułu.

Twórcy Drawn to Death obiecują szybkie, brutalne starcia dla maksymalnie czterech osób. - Sieciowa strzelanka Drawn to Death w kwietniowej ofercie PlayStation Plus - wiadomość - 2017-03-16
Twórcy Drawn to Death obiecują szybkie, brutalne starcia dla maksymalnie czterech osób.
Sieciowa strzelanka Drawn to Death w kwietniowej ofercie PlayStation Plus - ilustracja #2

Głównym projektantem Drawn to Death jest David Jaffe. Warto zwrócić uwagę na to nazwisko, bo zanim ten amerykański deweloper założył własne studio, współtworzył cztery części serii Twisted Metal, a także był reżyserem pierwszego oraz głównym projektantem drugiego God of War. Trudno liczyć, by Drawn to Death osiągnęło aż tak wysoki poziom, ale imponujące portfolio twórcy gry zdecydowanie może budzić nadzieje na solidną produkcję.

Zapowiedziana podczas PlayStation Experience 2014 gra to dynamiczna sieciowa strzelanka, rozgrywająca się na arenach umiejscowionych w… zeszycie licealisty. Ma to oczywiście bardzo duży wpływ na oprawę wizualną tytułu, wszystkie postaci i lokacje wyglądają bowiem jak naszkicowane długopisem podczas nieszczególnie zajmujących lekcji. Oprócz samych starć dla maksymalnie czterech osób deweloperzy zaplanowali też inne tryby rozgrywki: misje Sfinksa, w których rozwiążemy osiem bitewnych zagadek oraz zadania specjalne dla poszczególnych bohaterów, z nagrodami w postaci dodatkowych strojów oraz drwin. Do tego dojdzie możliwość rywalizowania w rankingach, zdobywania „Mystery Boxów” oraz jeszcze jedna atrakcja, której twórcy na razie nie zdradzają. Jak na darmową premierę, całkiem nieźle.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Drawn to Death