Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2017, 09:45

autor: Góral

Paladins: Champions of the Realm - rozdajemy kody do konsolowej bety

Ostatnio wystartowała zamknięta beta gry Paladins: Champions of the Realm na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli chcecie wziąć w niej udział, to koniecznie przeczytajcie dalszą część wiadomości.

Dwa dni temu wystartowała zamknięta beta gry Paladins: Champions of the Realm na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Dostęp do niej możecie uzyskać, inwestując w pakiet założycielski, ale jest też inny sposób na wzięcie udziału w zabawie, gdyż wspólnie z firmą Hi-Rez Studios przygotowaliśmy rozdawnictwo kodów. Jeżeli zarejestrowaliście się w naszym serwisie przed 15 marca 2017 roku, to wystarczy, że udacie się na jedną z poniższych stron i naciśniecie widniejący tam przycisk „Kliknij tutaj, aby otrzymać klucz!”. Otrzymaną wejściówkę musicie jeszcze zrealizować – albo na konsoli, albo udając się na stronę Xbox.com (klikacie na swój profil i wybieracie opcję „Zrealizuj kod”) lub PlayStation Store (również klikacie na swoje konto, gdzie znajdziecie opcję „Zrealizuj kody”).

Zdobądź kod do zamkniętej bety na:

Przypominamy też, że jeżeli gracie na PC-tach, to od dłuższego czasu możecie pobrać Paladins: Champions of the Realm za darmo. Wystarczy, że zarejestrujecie się w tym miejscu.

Jeden z wielu kodów do konsolowej bety Paladins: Champions of the Realm czeka na ustrzelenie. - Paladins: Champions of the Realm - rozdajemy kody do konsolowej bety - wiadomość - 2017-03-16
Jeden z wielu kodów do konsolowej bety Paladins: Champions of the Realm czeka na ustrzelenie.

Przy okazji pragniemy jeszcze wspomnieć o najnowszych wynikach popularności Paladins: Champions of the Realm. W opublikowanym komunikacie ujawniono, że tytuł na komputerach osobistych ma już ponad 7 milionów zarejestrowanych graczy. W listopadzie 2016 roku było ich o 3 miliony mniej, więc jak widać projekt cały czas wzbudza spore zainteresowanie.