Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2016, 13:54

Wieści ze świata (Fallout 4, Paladins, Batman: Arkham Origins) 17/11/2016

Dziś piszemy o terminie udostępnienia modów do gry Fallout 4 na PlayStation 4, czterech milionach graczy w Paladins: Champions of the Realm oraz o bliskim wyłączeniu serwerów (i trybu multiplayer) Batman: Arkham Origins. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fallout 4 – wsparcie dla modów na PS4 jeszcze w tym tygodniu

Wygląda na to, że informacja sprzed kilku dni, jakoby mody w grze Fallout 4 na konsoli PlayStation 4 były już dostępne, okazała się trochę przedwczesna – dotyczyła bowiem tylko narzędzi moderskich (Construction Kit). Jednak gracze nie będą musieli już czekać długo. Studio Bethesda poinformowało, że modyfikacje do tego postapokaliptycznego RPG-a zostaną udostępnione użytkownikom konsoli Sony jeszcze w tym tygodniu, wraz z debiutem patcha 1.8. Tymczasem moderzy przygotowali już ponad 150 przeróbek na PS4 – możecie się z nimi zapoznać pod tym adresem.

PlayStation 4 oferuje znacznie bardziej ograniczone możliwości modyfikowania Fallouta 4 niż PC i XOne, ale i tak pozwala zrobić z grą parę ciekawych rzeczy. Kto nie chciałby np. powstrzymać Prestona przed zasypywaniem gracza zadaniami Minutemanów? - Wieści ze świata (Fallout 4, Paladins, Batman: Arkham Origins) 17/11/2016 - wiadomość - 2016-11-17
PlayStation 4 oferuje znacznie bardziej ograniczone możliwości modyfikowania Fallouta 4 niż PC i XOne, ale i tak pozwala zrobić z grą parę ciekawych rzeczy. Kto nie chciałby np. powstrzymać Prestona przed zasypywaniem gracza zadaniami Minutemanów?

Paladins: Champions of the Realm z 4 milionami graczy

Studio Hi-Rez po raz kolejny pokazuje, że stawanie w szranki z firmą Blizzard i grą Overwatch wcale nie jest z góry skazane na niepowodzenie. Deweloper pochwalił się, że w Paladins: Champions of the Realm zagrały ponad cztery miliony graczy, i to w ciągu raptem dwóch miesięcy – od momentu rozpoczęcia otwartych beta-testów na Steamie (czyli od 16 września). Liczba ta powinna jeszcze podskoczyć, gdy owa darmowa strzelanka stanie się dostępna na konsolach – za jakiś czas na PS4 i XOne ma wystartować zamknięta beta.

Batman: Arkham Origins wkrótce straci serwery do multiplayera

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że 4 grudnia wyłączone zostaną serwery gry Batman: Arkham Origins – innymi słowy, za niewiele ponad dwa tygodnie tryb multiplayer przestanie działać. Z jednej strony może nie ma czego żałować, bo była to zaledwie przystawka do głównego dania, jakim jest kampania fabularna, i najpewniej cieszyła się znikomą popularnością. Z drugiej strony żadna inna odsłona serii Batman: Arkham nie zawiera podobnej funkcji, więc może jednak troszkę szkoda?

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: