Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2016, 13:15

autor: Góral

Paladins: Champions of the Realm ukaże się na PlayStation 4 i Xboksie One

Paladins: Champions of the Realm, czyli darmowy odpowiednik Overwatcha, kilkanaście dni temu ukazał się we wczesnym dostępie na PC-tach. Deweloper produkcji poinformował, że wkrótce tytuł trafi także na PlayStation 4 i Xboxa One, i rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do konsolowych beta-testów.

Niedawno we wczesnym dostępie na PC-tach zadebiutowała gra Paladins: Champions of the Realm od studia Hi-Rez (twórcy Smite). Produkcja momentalnie zdobyła wielkie zainteresowanie, w ciągu kilku dni trafiając do biblioteki ponad miliona osób. Wkrótce tytuł będą mogli sprawdzić również gracze konsolowi, gdyż deweloper opublikował poniższy zwiastun, zapowiadający wydanie na PlayStation 4 i Xboksa One. Nie zdradzono konkretnego terminu premiery, ale projekt ma ukazać się „wkrótce”. Ponadto rozpoczęto zapisy do zamkniętej bety. Jeżeli posiadacie sprzęt Microsoftu, to zarejestrujecie się w tym miejscu. Natomiast użytkownicy maszyny do grania firmy Sony chęć udziału w testach wyrażą tutaj.

Paladins: Champions of the Realm ukaże się na PlayStation 4 i Xboksie One - ilustracja #2

Paladins: Champions of the Realm to gra akcji przeznaczona do zabawy w multiplayerze. Tytuł można nazwać darmowym odpowiednikiem Overwatcha stworzonego przez studio Blizzard Entertainment. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad rozmaitymi bohaterami dysponującymi unikalnymi mocami, gadżetami i broniami, które wykorzystujemy w walce z przeciwnikami.

W produkcji znajdują się także specjalne karty, służące do personalizowania stylu rozgrywki. Jak w każdej szanującej się grze sieciowej nie zabrakło również systemu rozwoju. Zdobywane doświadczenie wpływa na poziom gracza, co przekłada się na złoto i skrzynie, pozwalające na zakup kolejnych kart.

Paladins: Champions of the Realm ukaże się na PlayStation 4 i Xboksie One - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Paladins: Champions of the Realm

Paladins: Champions of the Realm