Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Winning Putt: Golf Online (PC)

Winning Putt: Golf Online PC

Dostępna w modelu free-to-play golfowa gra MMO, opracowana przez oddział specjalizującej się w produkcjach MMORPG, południowokoreańskiej firmy Webzen.

Sportowe | golf | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Winning Putt: Golf Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25października2016

25października2016

Steam

Winning Putt: Golf Online to rozpowszechniana w modelu free-to-play gra MMO poświęcona golfowi. Produkcja dostępna jest na platformie PC, a za jej powstanie odpowiada studio WEBZENONNET, czyli oddział południowokoreańskiej firmy Webzen, znanej głównie z licznych, darmowych gier MMORPG (np. Archlord II oraz cykl MU Online). Światowym wydawcą Winning Putt jest zaś firma Bandai Namco Entertainment.

Mechanika

Winning Putt: Golf Online łączy cechy symulatora golfowego z systemem rozwoju postaci typowym dla produkcji spod znaku MMORPG. Przystępując do zabawy, kreujemy własną postać i wyposażamy ją w ciuchy, akcesoria oraz sprzęt, odpowiadające naszym preferencjom. Tak przygotowani, możemy zaś przystąpić do kolejnych zmagań golfowych, w których z każdą wygraną rundą (a nawet każdym udanym uderzeniem) nasz wirtualny podopieczny zdobywa doświadczenie, pozwalające na awans na kolejne poziomy. W miarę zdobywania leveli trenujemy naszego golfistę i rozwijamy jego umiejętności, takie jak celność czy siła uderzenia. Możemy też sukcesywnie dostosowywać posiadany przezeń ekwipunek w taki sposób, aby wyróżniał się on nie tylko pod względem wizualnym, ale także zapewniał nam rozmaite bonusy.

Należy jednak podkreślić, że Winning Putt nie ma ambicji bycia superrealistycznym symulatorem golfa. Sportowe zmagania toczyć mogą się w dziewięciu zróżnicowanych lokacjach, począwszy od bardzo klasycznych pól golfowych w tropikalnych kurortach, aż po utrzymane w klimacie science fiction tereny zlokalizowane na obcej planecie Starglen. Każda z ww. lokacji odznacza się własną stylistyką oraz specyficznymi warunkami: począwszy od samego zróżnicowania terenu, poprzez odmienną pogodę (np. bardzo silne wiatry), po np. niezwykle strome zbocza. Nie bez znaczenia jest też fakt, że podczas zabawy oprócz typowego „arsenału” golfisty korzystać możemy z masy zróżnicowanych bonusów i power-upów, które, zapewniając nam przewagę nad przeciwnikami, dodatkowo ujmują grze realizmu.

Tryby gry

W grze Winning Putt możemy oczywiście potrenować w samotności, jednak jak na grę MMO przystało, produkcja koncentruje się w głównej mierze na toczeniu pojedynków z innymi graczami, rozwijaniu swojej postaci oraz stopniowym wspinaniu się w światowych rankingach. Cała zabawa może toczyć się w kilku zróżnicowanych trybach pojedynczych i turniejowych, takich jak Betting Mode, Four Player Rounds czy Team Rounds. W grze nie zabrakło również możliwości dołączenia do gildii i uczestnictwa w niekończących się, drużynowych zmaganiach pomiędzy poszczególnymi ekipami.

Kwestie techniczne

Wydana na platformie PC gra Winning Putt: Golf Online wyróżnia się spośród innych darmowych symulatorów golfowych przede wszystkim jakością oprawy, opartej o jeden z najpotężniejszych silników graficznych CryEngine. Oprócz niezwykle dopieszczonych, szczegółowych lokacji oraz realistycznej fizyki i animacji zawodników, nasze golfowe zmagania możemy także toczyć w różnych warunkach pogodowych, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Winning Putt: Golf Online

Wymagania wiekowe Winning Putt: Golf Online

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Winning Putt: Golf Online

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • 3 GB RAM
 • karta grafiki 512 MB GeForce 8600 GTS/Radeon HD 3850 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7
 • Rekomendowane:
 • Intel Core 2 Quad 2.5 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6850 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7